banner
back-image-blur back-image

نام هتل یا شهر :

از تاریخ :

به مدت :

هتل آپارتمان حیات شرق(سارا سابق) مشهد

تخفیف رزرو تا

٪16

هتل آپارتمان حیات شرق(سارا سابق) مشهد

شروع قیمت از 2,565,000 تومان

هتل آپارتمان پاویون مشهد

تخفیف رزرو تا

٪10

هتل آپارتمان پاویون مشهد

شروع قیمت از 880,000 تومان

هتل آپارتمان زمرد مشهد

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل آپارتمان زمرد مشهد

شروع قیمت از 1,300,000 تومان

هتل آپارتمان ملل مشهد

تخفیف رزرو تا

٪8

هتل آپارتمان ملل مشهد

شروع قیمت از 1,600,000 تومان

هتل آپارتمان سلاطین مشهد

تخفیف رزرو تا

٪10

هتل آپارتمان سلاطین مشهد

شروع قیمت از 1,150,000 تومان

هتل آپارتمان سامرا مشهد

تخفیف رزرو تا

٪6

هتل آپارتمان سامرا مشهد

شروع قیمت از 1,380,000 تومان

هتل آپارتمان ایزد مشهد

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل آپارتمان ایزد مشهد

شروع قیمت از 1,680,000 تومان

هتل آپارتمان هامون مشهد

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل آپارتمان هامون مشهد

شروع قیمت از 870,000 تومان

هتل آپارتمان ایوان مشهد

تخفیف رزرو تا

٪25

هتل آپارتمان ایوان مشهد

شروع قیمت از 1,210,000 تومان

هتل آپارتمان صادقیه توس مشهد

تخفیف رزرو تا

٪7

هتل آپارتمان صادقیه توس مشهد

شروع قیمت از 2,300,000 تومان

هتل آپارتمان رواق مشهد

تخفیف رزرو تا

٪24

هتل آپارتمان رواق مشهد

شروع قیمت از 1,210,000 تومان

هتل آپارتمان مهر مشهد

تخفیف رزرو تا

-

هتل آپارتمان مهر مشهد

شروع قیمت از 3,600,000 تومان

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

تخفیف رزرو تا

-

هتل آپارتمان مشاهیر مشهد

شروع قیمت از 1,210,000 تومان

هتل آپارتمان ویلا مشهد

تخفیف رزرو تا

-

هتل آپارتمان ویلا مشهد

شروع قیمت از 950,000 تومان

هتل آپارتمان گل نرگس مشهد

تخفیف رزرو تا

-

هتل آپارتمان گل نرگس مشهد

شروع قیمت از 950,000 تومان

هتل آپارتمان سیبا مشهد

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل آپارتمان سیبا مشهد

شروع قیمت از 1,200,000 تومان

رزرو هتل آپارتمان مشهد

اقامت در مشهد با رزرو هتل آپارتمان، انتخاب بسیاری از مسافران و زائران این شهر مقدس است. هتل آپارتمان های مشهد با قیمت مناسب، امکاناتی مانند یک خانه و محیطی بزرگتر نسبت به اتاق‌های هتل، امکان سفری مقرون به صرفه در فضایی اختصاصی‌تر را برای شما رقم می‌زند. در ادامه با راهنمای رزرو هتل آپارتمان در مشهد همراه باشید تا از تمام نکات لازم درباره انواع خدمات و امکانات هتل آپارتمان مشهد، موقعیت مکانی و قیمت هتل آپارتمان مشهد ارزان یا لوکس مطلع شوید.

قیمت هتل آپارتمان در مشهد

بسیاری از افراد تصور می‌کنند قیمت هتل آپارتمان مشهد نسبت به هتل کمتر است، اما این موضوع همیشه صادق نیست. اقامت در هتل‌ آپارتمانهای مشهد بسته به میزان خدمات و امکانات، موقعیت مکانی و سطح لوکس بودن قیمت‌ متفاوتی دارد. گاهی برخی هتل آپارتمان‌ها امکاناتی فراتر از یک هتل چند ستاره را به مهمانان خود ارائه می‌دهند.

هتل آپارتمان ارزان مشهد

رزرو هتل آپارتمان ارزان در مشهد گزینه‌ای ایده‌ال برای کسانی است که به صورت خانوادگی به مشهد سفر کرده‌اند و می‌خواهند در هزینه‌های اقامت خود صرفه‌جویی کنند. قیمت یک آپارتمان چند خوابه برای اقامت 4 یا 5 نفر گاهی معادل یا کمتر از قیمت یک اتاق دونفره در هتل‌های سه یا 4 ستاره مشهد است. پس اگر می‌خواهید هزینه اقامت در مشهد را کاهش دهید، هتل آپارتمان‌های زیر را برای رزرو انتخاب کنید:

هتل آپارتمان لوکس مشهد

اجاره هتل آپارتمان در مشهد فقط برای صرفه‌جویی در هزینه نیست، گاهی برخی مسافران مشهد ترجیح می‌دهند در فضایی اختصاصی‌تر با امکانات یک خانه مانند لوازم پخت‌وپز اقامت داشته باشند و در عین حال اقامتگاهی لوکس و مجلل رزرو نمایند. در چنین شرایطی هتل‌ آپارتمان‌های لوکس مشهد بهترین گزینه است. برای اقامت در هتل آپارتمان‌های لوکس در مشهد می‌توانید سراغ گزینه‌های زیر بروید:

 • هتل آپارتمان مهر مشهد
 • هتل آپارتمان سروش مشهد
 • هتل آپارتمان ترنم مشهد
 • هتل آپارتمان حیات شرق(سارا سابق) مشهد

موقعیت هتل آپارتمان های مشهد روی نقشه

موقعیت مکانی محل اقامت شما در دسترسی به جاذبه‌های اصلی شهر و میزان زمان و هزینه‌ای که برای رفت ‌و آمد می‌پردازید، تاثیرگذار است. اکثر مسافران مشهد ترجیح می‌دهند هتل آپارتمان نزدیک حرم رزرو کنند، تا به راحتی و در کمترین زمان بتوانند برای زیارت به حرم امام رضا(ع) بروند. اگر بخواهیم به معرفی هتل آپارتمان‌های نزدیک حرم مشهد بپردازیم، بهتر است آنها را از لحاظ قرارگیری در 4 خیابان اصلی منتهی به حرم دسته‌بندی کنیم.

هتل آپارتمان مشهد خیابان امام رضا

خیابان امام‌رضا یکی از خیابان‌های منتهی به حرم است که بیشترین تعداد هتل را در خود جای داده است. اکثر هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های مجلل مشهد در حاشیه این خیابان قرار گرفته‌اند. البته هتل‌ آپارتمان های قیمت مناسب بسیاری نیز در کوچه پس کوچه‌های این خیابان وجود دارد. نزدیک ترین هتل‌ها به حرم که در خیابان امام رضا در فلکه آب یا میدان بیت‌المقدس قرار دارند عبارتند از: هتل آپارتمان ترنم مشهد و هتل آپارتمان ملل مشهد. لیست هتل آپارتمان‌های مشهد خیابان امام رضا شامل موارد زیر است:

 • هتل آپارتمان زمرد مشهد
 • هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد
 • هتل آپارتمان دیدار مشهد
 • هتل آپارتمان سلاطین مشهد
 • هتل آپارتمان یلدا مشهد
 • هتل آپارتمان ایوان مشهد
 • هتل آپارتمان هامون مشهد
 • هتل آپارتمان پاویون مشهد
 • هتل آپارتمان سفرا مشهد
 • هتل آپارتمان مهر مشهد
 • هتل آپارتمان رواق مشهد

 هتل آپارتمان نزدیک حرم خیابان طبرسی

خیابان طبرسی یکی دیگر از خیابان های منتهی به حرم است که ورودی آن به حرم بست شیخ طبرسی می‌باشد. با اقامت در خیابان طبرسی به جاذبه‌هایی مانند گنبد خشتی و مدرسه میرزا جعفر نیز نزدیک خواهید بود. لیست هتل آپارتمان‌های مشهد در خیابان طبرسی عبارتند از:

 • هتل آپارتمان ایزد مشهد
 • هتل آپارتمان زاگرس مشهد
 • هتل آپارتمان افرا مشهد

هتل آپارتمان مشهد خیابان شیرازی

یکی از مزیت‌های اقامت در خیابان شیرازی علاوه بر نزدیک بودن به حرم، دسترسی سریع و راحت به ایستگاه مترو شهدا است. آرامگاه نادرشاه نیز از جاذبه‌های تاریخی واقع شده در این خیابان محسوب می‌شود. برای اقامت در خیابان شیرازی مشهد کافیست هتل آپارتمان‌های زیر را انتخاب نمایید:

 • هتل آپارتمان آلتون مشهد
 • هتل آپارتمان سامرا مشهد
 • هتل آپارتمان فارس مشهد
 • هتل آپارتمان احسان مشهد

 هتل آپارتمان های مشهد در خیابان نواب صفوی

با رزرو هتل آپارتمان مشهد در خیابان نواب صفوی، شما در بافت نسبتا قدیمی اطراف حرم اقامت خواهید داشت.  مدرسه عباسقلی خان مشهد و آرامگاه پیر پالاندوز مشهد نیز در ابتدای خیابان نواب صفوی قرار دارند. البته بهتر است بدانید تنها هتل آپارتمان سه ستاره مشهد یعنی حیات شرق در خیابان نواب صفوی قرار گرفته است. 

 • هتل آپارتمان حیات شرق(سارا سابق) مشهد
 • هتل آپارتمان سروش مشهد

امکانات هتل آپارتمان‌های مشهد

گاهی مسافران معیار خود برای انتخاب یک هتل آپارتمان را نوع خدمات و امکانات آن قرار می‌دهند. دو مورد از مهم‌ترین دغدغه‌های مسافران مشهد در هنگام رزرو هتل آپارتمان شامل موارد زیر است:

هتل آپارتمان مشهد با غذا

اگر به فکر اجاره هتل آپارتمان مشهد با صبحانه ناهار شام هستید، می‌توانید سراغ هتل اپارتمان‌هایی که بروید که در لیست اتاق‌های خود، گزینه فولبرد را نیز قرار داده‌اند. اکثر هتل آپارتمان های نزدیک حرم با غذا نیز قابل رزرو هستند.

هتل آپارتمان مشهد با پارکینگ

اگر با خودرو شخصی به مشهد سفر کرده‌اید و نگران محل پارک برای ماشین خود هستید، هنگام رزرو هتل آپارتمان مشهد دقت داشته باشید که قبل از رزرو حتما در لیست امکانات هتل، وجود پارکینگ، ظرفیت و رایگان یا پولی بودن آن را بررسی کنید.

رزرو هتل آپارتمان مشهد از اقامت 24

برای رزرو هتل آپارتمان های مشهد از اقامت 24 کافیست در صفحه رزرو هتل مشهد فیلتر نوع مکان اقامت را روی گزینه هتل آپارتمان قرار دهید. به این ترتیب می‌توانید از لیست هتل آپارتمان های مشهد گزینه مناسب برای خود را با توجه به موقعیت مکانی، قیمت و امکانات آن انتخاب کنید. در اقامت 24 امکان بررسی تصاویر هتل، نظرات مهمانان قبلی و مقایسه هتل‌ آپارتمان‌ها را خواهید داشت. 

سوالات متداول درمورد هتل آپارتمان مشهد

قیمت هتل آپارتمان مشهد به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت رزرو هتل آپارتمان در مشهد به عواملی مانند سطح خدمات هتل و موقعیت مکانی آن بستگی دارد.

ارزان‌ترین هتل آپارتمان های مشهد کدام اند؟

هتل آپارتمان پرهام مشهد،‌ هتل آپارتمان ارمغان مشهد و هتل آپارتمان جمالی مشهد با کمترین قیمت در نزدیکی حرم قابل رزرو هستند.

رزرو هتل آپارتمان مشهد برای چه کسانی بهتر است؟

اگر به صورت خانوادگی به مشهد سفر می کنید و می‌خواهید در هزینه اقامت خود صرفه جویی کنید، رزرو هتل آپارتمان مشهد گزینه‌ای ایده‌آل برای شماست.

لوکس‌ترین هتل آپارتمان مشهد کدام است؟

هتل آپارتمان سه ستاره حیات شرق مشهد در خیابان نواب صفوی تنها هتل آپارتمان سه ستاره مشهد است که امکانات و خدمات عالی در فضایی مجلل به مهمانان خود ارائه می‌دهد.

چگونه هتل آپارتمان مشهد با غذا رزرو کنیم؟

برای رزرو هتل آپارتمان مشهد با صبحانه ناهار شام کافیست در لیست اتاق‌های هتل گزینه‌های فولبرد را انتخاب نمایید. به این ترتیب هزینه وعده‌های غذایی نیز در هزینه اقامت شما لحاظ می‌شود.