آخرین هتل‌های رزرو شده یزد

اقامت در هتل های یزد و بازدید از بناهای تاریخی این شهر

اقامت در هتل های یزد را می‌توان بخشی از جذابیت‌های سفر به این شهر تاریخی دانست؛ چرا که اکثر هتل‌های یزد را خانه‌های خشتی و اقامتگاه‌های سنتی در بر می‌گیرند که هرکدام جلوه‌ای از معماری و تاریخ غنی این شهر هستند. با رزرو هتل یزد می‌توانید اولین گام برنامه‌ریزی سفر به این شهر کویری را بردارید و در ادامه، لیست خود را برای بازدید از جاهای دیدنی یزد همچون میدان امیر چخماق و باغ دولت آباد و.. مهیا کنید. در این راهنما تمام نکات کاربردی برای رزرو آنلاین هتل یزد را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

بهترین هتل‌های یزد

مسافران و گردشگران در سفر به یزد، معیارهای مختلفی را برای رزرو بهترین هتل های یزد مدنظر قرار می‌دهند؛ تعداد ستاره هتل، موقعیت مکانی، نظرات مهمانان قبلی هتل و قیمت رزرو اتاق برخی از مهم‌ترین این معیارها هستند. البته سطح خدمات و امکانات هتل های یزد به‌علاوه میزان تنوع در دکوراسیون اتاق‌ها و معماری هتل نیز از عوامل ترغیب کننده برای انتخاب و رزرو هتل است. در ادامه بهترین هتل‌های یزد در رده بندی پنج، چهار و سه ستاره را معرفی نموده‌ایم تا بتوانید انتخابی متناسب با سلیقه و بودجه خود داشته باشید.

هتل های ۵ ستاره یزد

درحال‌حاضر هتل پارسیان صفائیه تنها هتل پنج ستاره یزد است که تلفیقی از معماری سنتی و فضای مدرن را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد. هتل صفائیه یزد با ۱۹۵ واحد اقامتی، بزرگترین هتل یزد است که بنای اولیه آن در سال ۱۳۳۵ ساخته شده و در سال ۱۳۸۶ به عنوان هتل بازسازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌ است. اکثر مهمانان این هتل را برای سفر خانوادگی و کاری مناسب دانسته‌اند.

هتل های ۴ ستاره یزد

در انتخاب هتل چهار ستاره یزد دست شما کمی بازتر است و می‌توانید با مقایسه و بررسی هشت گزینه موجود، متناسب با معیارهای خود بهترین هتل یزد را رزرو کنید. برخی از این معیارها عبارتنداز:

 • هتل های ۴ ستاره یزد با بیشترین تقاضا: هتل باغ مشیرالممالک، هتل داد یزد و هتل ارگ یزد
 • نوسازترین هتل چهار ستاره یزد با بیشترین رضایت مهمانان: هتل سیب و نار یزد 
 • هتل سنتی یزد با بیشترین قدمت: هتل موزه فهادان یزد
 • هتل ۴ ستاره یزد با کمترین قیمت: هتل آواسا و هتل تهرانی یزد

هتل های سه ستاره یزد

برای رزرو هتل یزد با قیمت مناسب کافیست سری به لیست هتل‌های سه ستاره یزد بزنید. با اقامت در هتل‌های سنتی یزد در رده ۳ ستاره می‌توانید هم سفری مقرون‌به‌صرفه داشته باشید و هم در تور مسافرتی خود اقامت در بناهایی تاریخی با قدمت چند صد ساله را تجربه کنید. در شهر یزد ۲۱ هتل سه ستاره وجود دارد که بیش از ۷۰ درصد آنها امتیاز بالایی را در میزان رضایتمندی مهمانان کسب نموده‌اند. بنابراین، خیالتان از بابت کیفیت خدمات و امکانات در این هتل‌ها راحت باشد. برای گذراندن تعطیلات در یزد می‌توانید هتل‌های سه ستاره یزد را با توجه به ملاک‌های زیر انتخاب و رزرو نمایید.

 • هتل‌های یزد سه ستاره با بیشترین تقاضا: سنتی خوان دوحد،هتل سنتی یزد و هتل بوتیک دربار
 • نوسازترین هتل‌های سه ستاره یزد: هتل بوتیک صفی خانی و هتل بوتیک سنتی کتروا
 • هتل سنتی یزد با بیشترین قدمت: هتل سنتی رویای قدیم و هتل سنتی مهر و هتل سنتی مظفر
 • هتل سه ستاره یزد با کمترین قیمت: هتل الزهرا یزد و هتل فاضلی یزد

بهترین منطقه برای رزرو هتل یزد

بهترین موقعیت مکانی برای محل اقامت‌تان متناسب با هدف سفر تغییر پیدا می‌کند. برخی افراد که برای سفر تفریحی به یزد می‌روند، اقامت در نزدیکی جاهای دیدنی یزد را ترجیح می‌دهند، برخی نزدیکی به فرودگاه، نمایشگاه یا دانشگاه یزد را ملاک انتخاب خود می‌دانند و بعضی افراد که برای انجام امور درمانی به یزد سفر کرده‌اند، اقامت در نزدیکی بیمارستان محل درمان را گزینه بهتری می‌دانند. با مشاهده موقعیت هتل های یزد روی نقشه خواهید دید که اکثر هتل‌های یزد در یک محدوده قرار گرفته‌اند. با این حال، در ادامه مهم‌ترین مناطق یزد برای رزرو هتل با توجه به نظرات کاربران را همراه با معرفی هتل‌های هر محدوده ارائه داده‌ایم.

هتل های یزد نزدیک امیر چخماق

مجموعه امیرچخماق یکی از شاخص‌ترین جاهای دیدنی یزد است که چندین جاذبه از جمله بازار، مسجد، تکیه و میدان امیر چخماق را شامل می‌شود. برای رزرو هتل نزدیک امیر چخماق یزد می‌توانید یکی از هتل‌های زیر را انتخاب کنید:

 • هتل سنتی یزد
 • هتل بوتیک سنتی کتروا
 • هتل سنتی رویای قدیم
 • هتل سنتی والی

هتل های یزد نزدیک مسجد جامع

مسجد جامع یزد یکی از جلوه‌های معماری ایرانی است که در سه دوره مختلف تکمیل شده است. اکثر افرادی که به اقامت در بافت تاریخی یزد علاقه‌مند هستند، در تور یزد هتل‌های این محدوده از شهر را رزرو می‌کنند. برخی از هتل‌های یزد نزدیک مسجد جامع عبارتند از:

 • هتل الماس یزد
 • هتل سنتی لب خندق یزد
 • هتل سنتی مهر یزد
 • هتل بوتیک هومان یزد
 • هتل سنتی کوروش یزد

هتل های یزد نزدیک فرودگاه

در صورتی که بخواهید در نزدیکترین فاصله با فرودگاه شهید صدوقی یزد اقامت داشته باشید، می‌توانید از میان هتل های یزد سراغ گزینه‌های زیر بروید:

هتل های یزد نزدیک نمایشگاه

در زمان برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در شهر یزد، بسیاری از شرکت‌کنندگان که از شهرهای دیگر در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند، برای راحتی تردد بین نمایشگاه و محل اقامت خود، ترجیح می‌دهند در یکی از هتل های زیر اقامت داشته باشند:

 • هتل ارگ جدید یزد
 • هتل راه و ما یزد
 • هتل صفائیه یزد

هتل های نزدیک دانشگاه یزد

دانشجویان غیربومی و اساتید مدعو در دانشگاه یزد می‌توانند با رزرو هتل یزد نزدیک دانشگاه، زمان کمتری را برای رفت و آمد بین دانشگاه و محل اقامت خود صرف کنند. نزدیک‌ترین هتل های یزد به دانشگاه را می‌توانید از لیست زیر انتخاب کنید:

 • هتل ارگ جدید یزد
 • هتل راه و ما یزد
 • هتل صفائیه یزد

هتل های یزد نزدیک بیمارستان مادر

یزد یکی از قطب‌های پزشکی ایران است و افراد بسیاری برای دریافت خدمات درمانی راهی این شهر می‌شوند. بیمارستان مادر یزد نیز به‌عنوان اولین مرکز درمان ناباروری بخش خصوصی در کشور، بیماران بسیاری را از سراسر ایران و حتی کشورهای خارجی پذیرش می‌کند. این افراد برای رزرو هتل یزد نزدیک بیمارستان مادر، هتل‌های زیر را انتخاب می‌کنند:

 • هتل داد یزد
 • هتل جهانگردی یزد
 • هتل سروش یزد
 • هتل سنتی رز یزد
 • هتل لاله یزد

هتل های یزد نزدیک بیمارستان مرتاض

یکی دیگر از بیمارستان های مجهز و مدرن در شهر یزد، بیمارستان مرتاض است که بیماران زیادی را از شهرهای مختلف می‌پذیرد. اگر قصد دریافت خدمات درمانی در این بیمارستان را دارید، بهتر است از میان هتل‌های یزد به گزینه‌های زیر توجه داشته باشید:

 • هتل جهانگردی یزد
 • هتل صفائیه یزد
 • هتل داد یزد

قیمت هتل در یزد

به‌طور معمول قیمت رزرو اتاق در هتل‌های یک و دو ستاره کمتر است؛ اما این موضوع درباره قیمت هتل های یزد صدق نمی‌کند. چرا که گاهی هتل های سنتی یزد در رده دو و یک ستاره ممکن است در سطح قیمتی هتل های سه و چهار ستاره قرار بگیرند. پس در هنگام رزرو هتل یزد در اقامت۲۴ بهتر است فیلتر قیمت را در محدوده دلخواه خود قرار دهید و سپس از بین گزینه‌های موجود، با بررسی و مقایسه نظرات، امکانات و سایر عوامل هتل مناسب را رزرو کنید. 

سوالات متداول

بهترین زمان سفر به یزد چه فصلی از سال است؟

اگر جزو کسانی هستید که تحمل هوای گرم و داغ شهر کویری یزد را ندارید، بهتر است از اوایل آبان تا اواخر اسفند و همچنین اوایل فصل بهار به یزد سفر کنید. در این بازه‌های زمانی یزد آب و هوایی نسبتا معتدل دارد و همچنین به راحتی می‌توانید به کویرنوردی که یک از تفریحات مختص شهر یزد است بپردازید. بسیاری از افراد ماه محرم را برای سفر به یزد انتخاب می‌کنند، زیرا حضور در مراسم‌های مذهبی یزد در محرم حال و هوای دیگری دارد.

در هنگام رزرو هتل یزد باید به چه نکاتی توجه نمود؟

اگر که به سبک سنتی و تاریخی شهر یزد علاقه‌مند هستید، بهتر است در بافت تاریخی شهر هتل رزرو نمایید. به طور کلی برای رزرو هتل های یزد بسته به هدف خود می‌توانید هتل نزدیک به فرودگاه، مرکز شهر، مراکز درمانی و…. را انتخاب نمایید. زمان سفر یکی از عواملی است که بر قیمت رزرو هتل در یزد و همچنین ظرفیت داشتن هتل های مورد نظر شما تاثیرگذار است، بنابراین در ایام شلوغ و پر مسافر شهر یزد بهتر است برای رزرو هتل سریع‌تر اقدام کنید. سفر در ایام غیر پیک و خلوت باعث می‌شود هزینه‌ها تا حدودی کاهش پیدا کند.

بهترین هتل یزد با معماری سنتی و تاریخی کدام است؟

برای انتخاب بهترین هتل سنتی تاریخی در یزد بسته به بودجه مورد نظر خود از بین هتل‌های پنج ستاره تا یک ستاره و اقامتگاه‌های بومگردی گزینه‌های متعددی خواهید داشت. هتل‌ پنج ستاره صفائیه یزد بهترین انتخاب‌ برای اقامت در فضایی تاریخی و مجلل است. در بین هتل‌های چهار ستاره، هتل داد، هتل باغ مشیر الممالک و هتل فهادان گزینه‌های بعدی شما خواهند بود. هتل سنتی فیروزه، هتل فاضلی و هتل مظفر نیز جزو هتل‌های سنتی سه ستاره در شهر یزد می‌باشد.

چگونه هتل‌های ارزان قیمت در یزد رزرو کنیم؟

برای رزرو آنلاین هتل‌های یزد با ارزان ترین قیمت می‌توانید هتل مورد نظر خود را در اقامت ۲۴ با تخفیف‌‌های تا ۶۰ درصد رزرو نمایید. قیمت ارزان هتل با توجه به موقعیت مکانی، امکانات، تعداد ستاره و همچنین بازه زمانی که شما برای سفر انتخاب کرده‌اید، متفاوت خواهد بود. بنابراین بهتر است لیست هتل‌های یزد در اقامت ۲۴ را بر حسب قیمت مورد نظر خود فیلتر نمایید تا بهترین و مناسب‌ترین نتایج برای شما به نمایش گذاشته شود.

لوکس‌ترین هتل‌های یزد کدام‌‌اند؟

هتل صفائیه و هتل داد یزد لوکس‌ترین هتل‌ها برای اقامت در شهر یزد هستند.

نزدیک امیر چخماق کدام هتل‌ها را رزرو کنیم؟

هتل سنتی یزد،هتل بوتیک سنتی کتروا و هتل سنتی رویای قدیم سه هتل یزد در نزدیکی مجموعه امیر چخماق هستند.