back-image-blur back-image

رزرو تور اصفهان

انتخاب تور اصفهان یکی از بهترین کارهایی است که برای راحتی خود در سفر به شهر زیبای اصفهان می توانید انجام دهید. چرا که سفر با تور می تواند برای شما مقرون به صرفه تمام شود. حتی لازم نیست درباره جزئیات سفر خود مانند محل اقامت، برنامه گشت و گذار، برنامه خرید و … خودتان را به زحمت بیاندازید؛ چون با رزرو تور اصفهان همه ی این کارها برای شما ساده می شود.

انواع تور اصفهان 

اصفهان یکی از شهرهای قدیمی و زیبای کشورمان است که آثار تاریخی، فرهنگی و طبیعی ایران را به تصویر می کشد و همه روزه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می کند. اگر تاکنون تجربه بازدید از اصفهان را نداشته اید، حتما با ثبت نام تور اصفهان از این شهر گردشگری دیدن کنید. اقامت 24 برای راحتی حال مسافران انواع تور اصفهان را به همراه بهترین زمان رزرو تور اصفهان برای شما بازگو می کند تا راحت تر برای سفر خود تصمیم بگیرید.

تور هوایی اصفهان

هواپیما برای مسافرت با وجود اینکه هزینه ی سنگینی به ویژه برای خانواده های پر جمعیت دارد؛ اما به دلیل راحتی و سرعت زیاد، همیشه یکی از گزینه های محبوب بوده است. بنابراین اگر مشکلی برای هزینه ندارید و به راحتی اهمیت می دهید و دوست دارید هر چه سریع تر در مدت زمان یک ساعت به اصفهان برسید حتما تور هوایی اصفهان را انتخاب کنید.

 تور زمینی اصفهان

تور اصفهان زمینی یکی از انواع تورهای اصفهان است که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. به خصوص اگر خانواده ی پرجمعیتی دارید؛ تور زمینی و تور لحظه آخری اصفهان برای شما بسیار مناسب خواهد بود. همراه ما باشید تا به بررسی هر کدام از آنها بپردازیم.

تور اصفهان با اتوبوس

برای سفر به این شهر تاریخی پر آوازه می توانید از اتوبوس استفاده کنید. البته سختی راه و مدت زمانی که برای رسیدن به اصفهان طول می کشد را حتما در نظر بگیرید چرا که سفر با اتوبوس در مقایسه با قطار و هواپیما ممکن است خسته کننده باشد. لازم است این نکته را بدانید که هزینه اتوبوس و قطار نسبت به هواپیما از ثبات بیشتری برخوردار است؛ پس این وسایل می توانند گزینه ی خوبی برای تور ارزان اصفهان باشند.

تور اصفهان با قطار

قطار یکی از امن ترین راه های ممکن است که می توانید برای سفر خود در نظر بگیرید. در تور اصفهان با قطار می توانید با خیال راحت در کوپه ای که همراه خانواده و دوستان خود هستید، اوقات خوشی را سپری کنید. پس با یک تیر دو نشان زده اید؛ هم هزینه کمتری پرداخت می کنید، هم با تور مسافرتی اصفهان، برنامه ها و دغدغه ی فکری خود را برای سفر چند روزه کم می کنید.

قیمت تور اصفهان

با توجه به شرایط اقتصادی موجود یکی از مسائلی که برای مسافرت و تور گردشگری اصفهان اهمیت دارد، هزینه های سفر است؛ که می توان گفت یکی از دغدغه های اصلی برای خانواده ها به حساب می آید. نرخ تور اصفهان با توجه به تاریخی که برای سفر انتخاب می کنید، متغیر است. به عنوان مثال قیمت تور اصفهان در مناسبت های مختلف مانند عید نوروز گران تر از سایر مواقع خواهد بود.

تور ارزان اصفهان

برای اینکه بتوانید تور اصفهان ارزان را برای سفر خود انتخاب کنید، باید به برخی از موارد دقت داشته باشید. محلی که برای اقامت در نظر می گیرید در هزینه ها بسیار تاثیر گذار است. طبیعتا هزینه یک هتل چند ستاره با هتل آپارتمان و سوئیت قابل مقایسه نیست. بنابراین اگر به دنبال رزرو تور اصفهان ارزان قیمت هستید باید علاوه بر هتل به زمان سفر و وسیله ای که برای رفتن به شهر مقصد انتخاب می کنید، دقت داشته باشید. چرا که قیمت تور هوایی و زمینی اصفهان تفاوت زیادی دارد.

در ضمن در ایام نوروز که عده زیادی از مردم به شهرهای مختلف از جمله اصفهان سفر می کنند، هزینه تور اصفهان بسیار بیشتر از سایر مواقعی است که استقبال مردم برای سفر کمتر است. همچنین برای اینکه بتوانید هزینه های خود را سرشکن کنید، می توانید در لحظات آخر یعنی از تور دقیقه 90 اصفهان استفاده کرده و تور مورد نظر را رزرو کنید. چرا که اغلب در روزهای پایانی، قیمت تورها کاهش پیدا می کند. البته این ریسک را بپذیرید که ممکن است ظرفیت تکمیل شده و نتوانید رزرو خود را کامل کنید. 

در برخی روزهای سال مانند فصول گرم و ایام امتحانات دانش آموزان که تعداد متقاضی برای سفر کمتر می شود، اکثر تورها و شرکت های مسافربری برای جذب مشتری، تخفیف های خوبی در نظر می گیرند که اگر هشیار باشید می توانید از تور آف خورده اصفهان استفاده کنید.

تور لاکچری اصفهان

اگر دغدغه ی هزینه های سفر را ندارید و به دنبال تفریح لاکچری هستید، می توانید با خیال راحت از تور لوکس اصفهان استفاده کنید. در این نوع از تورها محل اقامت، یک هتل چند ستاره می باشد که خدمات خوبی به مسافران ارائه می دهند. به عنوان مثال تور اصفهان هتل عباسی، یکی از هتل های خوب این شهر است که در لیست انتخاب های خود می توانید قرار دهید. 

البته این نکته را در نظر بگیرید که به محل اقامت خود باید به عنوان یک خوابگاه نگاه کنید. چرا که بیشتر زمان سفر را صرف گشت و گذار و بازدید از آثار تاریخی و ارزشمند اصفهان خواهید کرد. هر چند که ساعات کمتری در محل اقامت خود هستید، اما اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید، بدون شک تور لاکچری اصفهان می تواند گزینه ی خوبی برای شما باشد.

تور لحظه آخری اصفهان

یکی از راه های کاهش هزینه تور اصفهان، استفاده از تور اصفهان لحظه آخری است. در برخی موارد به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت، در روزهای پایانی ثبت نام تور، تخفیف های خوبی گذاشته می شود که شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و تور چارتری اصفهان را رزرو کنید.

بهترین زمان رزرو تور اصفهان

شهر اصفهان در منطقه مرکزی ایران قرار دارد و در فصل زمستان آب و هوای سرد، در فصل تابستان آب و هوای گرم و در بهار و پاییز دارای آب و هوای مناسب است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در این دو فصل از اصفهان دیدن کنید. چرا که در تابستان ممکن است گرمای هوا شما را اذیت کند. البته این نکته را در نظر بگیرید که در فصل بهار و پاییز اصفهان شلوغ تر می باشد. 

اگر برای مسافرت، تور اصفهان نوروز را انتخاب می کنید؛ باید با شلوغی شهر نیز کنار بیایید و هزینه بیشتری نسبت به سایر روزها برای سفر و خدمات آن بپردازید. به شما پیشنهاد می کنیم که بعد از تعطیلات نوروز ، در اردیبهشت ماه یا زمانی که به امتحانات دانش آموزان برخورد می کند؛ از این شهر دیدن کنید. چرا که هم هزینه خدمات تور اصفهان کاهش یافته و هم اصفهان برای بازدید خلوت تر است. اما اگر به هر دلیلی مجبور شدید در فصل تابستان به اصفهان بروید، می توانید از تور اصفهان شهریور ماه استفاده کنید. در این زمان نیز قیمت تورها اغلب مناسب می باشد.

خدمات تور اصفهان

با خرید آنلاین تور اصفهان از طریق اقامت 24 می توانید از خدمات تور اصفهان به خوبی استفاده کرده و هزینه کمتری نسبت به زمانی که مستقل سفر می کنید؛ پرداخت کنید. علاوه بر آن با خرید تور اصفهان امکانات خوبی نظیر هتل های چند ستاره به همراه صبحانه های مفصل، برنامه برای بازدید از جاهای دیدنی اصفهان، تهیه بلیط رفت و برگشت با هر وسیله ای که شما بخواهید از جمله هواپیما، قطار و اتوبوس، بدون هیچ گونه دغدغه برای شما فراهم می شود. پس بدون معطلی برنامه سفر خود را بچینید و تا دیر نشده برای ثبت نام اقدام کنید.