back-image-blur back-image

رزرو تور چابهار با راهنمای سفر و جزئیات کامل

برای رفع خستگی زندگی روزمره هیچ چیزی بهتر از مسافرت به انسان کمک نمی کند. حال اگر برای این سفر، تور چابهار را انتخاب کنید؛ عالی می شود. بندر چابهار که معروف به شهر همیشه بهار است؛ به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد، یکی از مهم ترین بنادر ایران برای تجارت از طریق آب های آزاد به حساب می آید. چابهار دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی بوده که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. بنابراین با رزرو تور چابهار می توانید فکر خود را از تمام دغدغه ها و جزئیات سفر رها کرده و فقط از زیبایی ها لذت ببرید. همراه ما باشید تا شما را در انتخاب و رزرو تورهای چابهار راهنمایی کنیم.

تور چابهار

انواع تور چابهار

اگر قصد سفر به شهر همیشه بهار و رزرو تور چابهار را دارید، باید قبل از هر چیز با انواع تور آشنا شوید. بعد از آن با توجه به شرایط و علایق خود باید تصمیم بگیرید که کدام پکیج تور چابهار مناسب شما و عزیزانتان خواهد بود.

تور چابهار هوایی

با در نظر گرفتن فاصله ی این بندر تا تهران، پیشنهاد می کنیم اگر در پایتخت ساکن هستید، حتما تور هوایی چابهار را انتخاب کنید. اگر هزینه ای که بابت هواپیما پرداخت می کنید، برایتان اهمیتی ندارد؛ پس حتما سفر راحتی را به خود و خانواده تان هدیه کنید. تور چابهار با هواپیما مطمئنا گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود، به خصوص اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید. چرا که اگر این مسافت طولانی را با قطار طی کنید، ناخودآگاه خستگی راه بر شما اثر می گذارد و بخشی از زمان خود را که می توانید در بندر باشید؛ به وسیله ی راه از دست خواهید داد.

تور چابهار زمینی

اگر خانواده ی پر جمعیتی دارید، احتمالا تور چابهار زمینی گزینه ی مناسب تری نسبت به تور چابهار هوایی برای شما خواهد بود. به وسیله ی قطار می توانید به بندر زیبای چابهار بروید. البته هیچ قطار مستقیمی به مقصد چابهار نخواهید یافت و می بایست با قطار به یکی از شهرهای نزدیک دارای ایستگاه قطار مانند بندرعباس بروید و بقیه مسیر را با خودرو یا اتوبوس طی کنید. قطار همیشه یکی از پرطرفدارترین و مقرون به صرفه ترین وسایل نقلیه بوده که از امنیت خوبی برخوردار است. در واقع تور چابهار با قطار در دسته ی تور ارزان چابهار قرار می گیرد. اما با توجه به طولانی بودن مسیر و نبود مسیر مستقیم قطار به چابهار، این شیوه را توصیه نمی کنیم.
 

قیمت تور چابهار 

عوامل مختلفی در قیمت تور چابهار اثرگذارند. مطمئنا وسیله ای که برای رفت و برگشت انتخاب می کنید، هتلی که برای اقامت در نظر می گیرید و زمان رفت و برگشت شما می تواند در تعیین قیمت، بسیار اثرگذار باشد. چرا که هزینه ی یک هتل 5 ستاره با هتل 3 ستاره یکسان نیست. همینطور قیمت هواپیما همیشه از قطار گرانتر بوده است. اگر قصد خرید تور چابهار را دارید؛ باید به قیمت ها و عوامل موثر بر آن دقت کنید.

قیمت تور چابهار

تور ارزان چابهار

همه ی ما علاقه داریم هنگام سفر خدمات خوب با قیمت های مناسب دریافت کنیم. به همین دلیل احتمالا شما هم به دنبال ارزان ترین تور چابهار هستید. برای اینکه بتوانید تور برای چابهار با قیمت ارزان رزرو کنید؛ اول از همه باید برای رفت و برگشت خود، قطار را انتخاب کنید. سپس باید هتل هایی که قیمت کمتری دارند، در لیست خود قرار دهید. در ضمن برای اینکه بتوانید هزینه ها را کاهش داده و از آفر تور چابهار استفاده کنید؛ باید سراغ تور فوری چابهار بروید. 

تور لاکچری چابهار

برخی از افراد عادت دارند به بهترین شکل ممکن سفر کنند و همیشه راحتی خودشان را بر هر چیزی مقدم می دانند. تور لاکچری چابهار برای این افراد گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود. چرا که در این تور، می توانید با هواپیما سفر کرده و در هتل های 5 ستاره چابهار اقامت کنید و از تمام خدمات آن ها بهره ببرید. بدون شک هزینه ی این تور نسبت به تور ارزان و تور تابستان چابهار بیشتر خواهد بود. به همین دلیل اگر میزان هزینه ی سفر برای شما اهمیت دارد، بهتر است از این تور استفاده نکنید.

تور لحظه آخری چابهار

شاید بتوان تور لحظه آخری چابهار را به عنوان بهترین تور چابهار در نظر گرفت. چرا که این تورها از نظر مالی بسیار مقرون به صرفه هستند. این تورها که همان تور چابهار چارتر هستند، تخفیفات خوبی برای جذب مشتری می گذارند. در واقع در لحظات آخر اگر ظرفیت تور تکمیل نشده باشد، تخفیف های مناسبی گذاشته می شود که شما می توانید از آنها استفاده کنید.

تور لحظه آخری چابهار

بهترین هتل های تور چابهار

از جمله موارد بسیار مهم در هر سفر، انتخاب هتل است. در واقع هزینه تور چابهار با توجه به هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید متفاوت خواهد شد. به همین دلیل قصد داریم تعدادی از بهترین هتل های 5 ستاره، 4 ستاره و 3 ستاره را به شما معرفی کنیم. 

هتل های 5 ستاره تور چابهار 

مطمئنا هزینه ی تور چابهار با رزرو هتل های 5 ستاره، افزایش پیدا می کند. اما اگر کیفیت خدمات هتل برای شما اهمیت زیادی دارد و نگرانی مالی ندارید، حتما از این هتل ها استفاده کنید.  در حال حاضر هتل لیپار تنها هتل 5 ستاره چابهار است، البته هتل پنج ستاره سدس چابهار نیز در دست احداث قرار دارد.

هتل های 4 ستاره تور چابهار 

هنگامی که فروش تور چابهار شروع می شود، برخی از تورها هتل های 4 ستاره را برای مسافران در نظر می گیرند. این هتل ها نیز مانند هتل های 5 ستاره از کیفیت خوبی برخوردارند و خدمات مناسبی در اختیار شما قرار می دهند.

  • هتل فردوس
  • هتل لاله
  • هتل شاهان

هتل های 3 ستاره تور چابهار 

تور چابهار با هتل های 3 ستاره در مقایسه با هتل های 4 ستاره و 5 ستاره از قیمت کمتری برخوردار هستند. به طبع کیفیت این هتل ها در مقایسه با هتل های 4 و 5 ستاره کمی کاهش می یابد. اما با توجه به این نکته که اغلب زمان خود را در بیرون از هتل به سر می برید، می توانید بدون حساسیت از این هتل ها استفاده کنید.

  • هتل آذین
  • هتل ونوس
بهترین هتل های تور چابهار

بهترین زمان رزرو تور چابهار

از آنجایی که چابهار یکی از شهرهای جنوبی ایران است، اگر در فصل پاییز و زمستان به این شهر سفر کنید؛ برای شما بهتر خواهد بود. البته این نکته را بدانید که در فصل تابستان چابهار نسبت به سایر شهرهای جنوبی ایران، خنک تر می باشد. به طور کلی در فصل تابستان که ممکن است، استقبال مردم برای سفر به چابهار کاهش یابد، تور چابهار با قیمت مناسب، راحت تر پیدا می شود. در اواخر بهار نیز میزان رطوبت هوا در این شهر افزایش پیدا می کند. بنابراین بهترین زمان رزرو تور چابهار فصل پاییز و زمستان است.

سوالات متداول تور چابهار

بهترین زمان تور چابهار کی است؟

بهترین زمان برای مسافرت به شهرهای جنوبی ایران، فصل پاییز و زمستان است. چرا که وضعیت آب و هوا در این فصل ها بهتر از تابستان و بهار است و گرما کمتر اذیت می کند. اما به این نکته دقت کنید که هزینه تور پاییزه چابهار نسبت به تور چابهار شهریور گران قیمت تر می باشد.

تور لحظه آخری چابهار چه تفاوتی با تور معمولی دارد؟

باید بگوییم هیچ تفاوتی بین خدمات و امکانات ارائه شده توسط این دو نوع تور نیست. بلکه تنها علت تفاوت قیمت آن ها، به دلیل خالی ماندن ظرفیت هواپیما و هتل ها است. برای تکمیل ظرفیت تخفیف های خوبی روی تور گذاشته می شود و به آن تور لحظه آخری می گویند.

قیمت تور چابهار چقدر است؟

عوامل مختلفی در قیمت تور چابهار موثر است. به عنوان مثال تعداد روزهایی که در سفر هستید، وسیله ای که با آن مسافت را طی می کنید، هتلی که در آن اقامت دارید و تاریخ مسافرت می تواند در قیمت ها تاثیرگذار باشند.

فاصله تهران تا چابهار چقدر است؟

چابهار در فاصله حدودی 1800 کیلومتری تهران قرار دارد. با تور هوایی چابهار تقریبا یک ساعت و نیم زمان می برد تا به مقصد برسید.

چرا باید از چابهار دیدن کنیم؟

این شهر دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی است. از جمله ی آن ها می توان به کوه های مریخی، غارهای سه گانه تیس، بندر گواتر، ساحل صخره و … اشاره کرد.