آخرین هتل‌های رزرو شده نجف

رزرو هتل نجف

هتل های نجف گزینه های مناسبی برای اقامت در این شهر زیارتی عراق ارائه می‌دهند. فرقی ندارد به دنبال رزرو هتل نجف نزدیک حرم امام علی(ع) باشید یا با قیمت مورد نظر خود در جستجوی هتل ارزان در نجف باشید. به هرحال، در لیست هتل‌های نجف می‌توانید گزینه متناسب با اولویت‌های خود را در اقامت۲۴ بیابید و اقدام به رزرو آنلاین هتل نمایید. اما پیش از هر اقدامی، پیشنهاد می‌کنیم راهنمای رزرو هتل نجف را مطالعه کنید.

بهترین هتل های نجف نزدیک حرم امام علی

زمانی که برای تور کربلا یا تور نجف برنامه‌ریزی می‌کنید، بهتر است ابتدا گزینه‌های خود برای رزرو هتل کربلا و نجف را بررسی کنید. لازم به‌ذکر است که شهر کربلا فرودگاه ندارد، بنابراین تمام پروازهای ورودی به عراق از فرودگاه نجف یا بغداد انجام می‌شود. با توجه به اینکه درصد زیادی از مسافران نجف، زائران حضرت امام علی (ع) هستند، اکثر این افراد اقامت در نزدیکی حرم را ترجیح می‌دهند. اگر شما نیز برای زیارت حرم امام علی(ع) به این شهر مذهبی سفر کرده‌اید، می‌توانید برای رزرو بهترین هتل های نجف نزدیک حرم از لیست زیر کمک بگیرید.

هتل های ۵ ستاره نجف

برای اقامت در هتل های لوکس نجف می‌توانید سراغ هتل‌های پنج ستاره بروید. تمام آنچه برای یک اقامت راحت و مجلل نیاز دارید، در هتل‌های ۵ ستاره نجف ارائه می‌شود؛ ازاتاق‌هایی با دکوراسیون مدرن گرفته تا رستوران‌هایی با منو بین‌المللی. انتخاب با شماست که هتل‌های نجف نزدیک حرم را برای اقامت انتخاب کنید یا ملاک‌های دیگری را مانند خدمات، امکانات و نظرات میهمانان را مبنای انتخاب خود قرار دهید. با این حال، برخی هتل‌های نجف در رده پنج ستاره بر اساس فاصله تا حرم حضرت علی (ع) عبارتند از:

 • هتل قصر الدر نجف (Qasr AlDur): فاصله تا حرم ۳۵۰ متر
 • هتل اغنار نجف (Aghnar): فاصله تا حرم ۶۵۰ متر
 • هتل المناهل رویال نجف (Al-Manahel Royal) : فاصله تا حرم ۷۰۰ متر
 • هتل ملیان نجف (Melian Hotel): فاصله تا حرم ۹/۸ کیلومتر
 • هتل گرانادا نجف (Granada): فاصله تا حرم ۵/۲ کیلومتر

هتل های ۴ ستاره نجف

در لیست هتل های نجف انتخاب‌های بیشتری برای تجربه اقامت ۴ ستاره وجود دارد. در حالی که هتل‌های چهار ستاره نجف از امکانات و خدماتی تقریبا در سطح پنج ستاره‌ها برخوردارند، قیمت بهتری نیز دارند. می‌توانید با اقامت در هتل‌های زیر، تجربه‌ای دلنشین از سفر زیارتی به نجف داشته باشید.

 • هتل نورالعباس نجف (Nour Al-Abbas): فاصله تا حرم ۴۵۰ متر
 • هتل ارض السهله (Al Sahla Land): فاصله تا حرم ۵۰۰ متر
 • هتل النهرین نجف (Al Nahrain): فاصله تا حرم ۶۵۰ متر
 • هتل مناهل رویال نجف ( Manahel Royal ): فاصله تا حرم ۷۰۰ متر

هتل مقرون به صرفه در نجف

برای اقامت مقرون به صرفه در نجف لیستی از هتل‌های سه ستاره نجف پیش روی شما قرار دارد. هتل های نجف در رده ۳ ستاره امکانات و خدماتی در سطح قابل قبول دارند. پس اطمینان داشته باشید که هتل با بودجه دلخواه خود را پیدا می‌کنید. البته در اقامت ۲۴ با قرار دادن فیلتر قیمت در محدوده مورد نظر خود می‌توانید تنها هتل‌های موجود در این بازه قیمتی را مشاهده کنید و راحت‌تر و سریع‌تر به مرحله رزرو هتل برسید. اگر می‌خواهید در نزدیکی حرم امام علی(ع) هتل رزرو کنید، هتل‌های سه ستاره زیر را بررسی نمایید:

 • هتل المقام نجف (Al Maqam): فاصله تا حرم ۵۰۰ متر
 • هتل الخیام نجف (Al Khayam): فاصله تا حرم ۶۵۰ متر
 • هتل البیان نجف (AL Bayan): فاصله تا حرم ۸۵۰ متر

هتل ارزان نجف

با بررسی هتل آپارتمان‌ها و قیمت مسافرخانه در نجف به لیست هتل‌های ارزان نجف می‌رسیم. اگر انتظار زیادی از خدمات یک هتل ندارید و می‌خواهید صرفا جایی برای استراحت داشته باشید، می‌توانید یکی از هتل‌های دو ستاره زیر را رزرو کنید:

بهترین زمان سفر به نجف

با توجه به‌اینکه اکثر جاذبه‌های گردشگری نجف شامل اماکن مذهبی و زیارتی است، به‌طور معمول در مناسبت‌های مذهبی مانند اعیاد و ایام عزاداری مانند محرم زائران بیشتری به این شهر سفر می‌کنند. طبیعتا در ایام مناسبت‌ها به‌سبب افزایش مسافران، قیمت رزرو هتل نیز کمی افزایش پیدا می‌کند و ظرفیت هتل‌ها به‌سرعت پر می‌شود. برای رزرو هتل ارزان نجف و دوری از شلوغی و ازدحام می‌توانید در زمان‌هایی به‌غیر از مناسبت‌های مذهبی به نجف سفر کنید. شهر نجف از نظر آب و هوا، گرم و خشک محسوب می‌شود. سفر به این شهر در ماه‌های پاییز و زمستان که هوا کمی معتدل‌تر است، گزینه بهتری به‌نظر می‌رسد.

سوالات متداول

نزدیک‌ترین هتل های نجف نزدیک به حرم امام علی کدام‌اند؟

هتل قصر الدر نجف و هتل اغنار نجف در رده پنج ستاره و هتل‌های نورالعباس و ارض السهله در رده پنج ستاره نزدیکترین هتل های نجف به حرم امام علی هستند.

برای رزرو هتل ارزان نجف چه کنیم؟

می‌توانید در سایت اقامت ۲۴ فیلتر قیمت را در محدوده مورد نظر خود قرار دهید و تنها هتل‌های موجود در این بازه قیمتی را مشاهده و بررسی کنید. برای رزرو هتل ارزان در نجف بهتر است سراغ هتل های سه ستاره و پایین‌تر بروید.

لوکس‌ترین هتل نجف کدام هتل است؟

هتل پنج ستاره گرانادا در نجف لوکس‌ترین هتل این شهر محسوب می‌‌شود.