back-image-blurback-image

درباره اقامت ۲۴

اقامت۲۴، مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور به عنوان اولین و تنها مرکز رسمی رزرواسیون هتل در ایران که موافقت اصولی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این زمینه دارا است، فعالیت خود را در زمینه رزرواسیون و اسکان مکانیزه گردشگران از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد.

اقامت 24 - ارایه خدمات آنلاین رزرو هتل
اقامت ۲۴ - اولین و تنها مرکز رسمی رزرواسیون هتل در کشور

این مرکز با هدف تحقق شعار "رزرو مکان اقامتی قبل از سفر" که از دغدغه های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بوده است، طراحی و راه اندازیشد. ما با ساعت ها تحقیق و بررسی کارشناسان زبده این شرکت، آخرین فناوری نرم افزاری تحت وب را در زمینه رزرواسیون اماکن اقامتی، بومیسازی کرده و با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی گردشگران به واسطه روزها تلاش مستمر در زمینه نظرسنجی و آمارگیری دقیق و علمی، موفق به راه اندازی ساده ترین و کارآمدترین مرکز رزرواسیون اماکن اقامتی در سطح ملی شدیم.در حال حاضر مجموعه ما، خدمات رزرو خود را برای صدها مرکز اقامتي اعم از انواع هتل، هتل آپارتمان و ميهمان پذير ارائه می کند. وب سایت ما اولین و پربازدیدترین وب سایت کشور در زمینه رزرو آنلاین هتل می باشد و بیش از ۱۲۰۰ هتل را تحت پوشش خدمات خود دارد. علاوه بر این، گردشگران می توانند جهت انتخاب بهترین مکان برای اقامت و همچنین دریافت اطلاعات جانبی در مورد مرکز اقامتی مورد نظر خود با مرکز پشتیبانی و مشاوره خط ویژه پنج رقمی 1685 تماس حاصل نمایند.

  • کسب مقام برتر در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دوبخش داوری و مردمی (سال ۱۳۹۵)

  • کسب لوح افتخار چهارمین دوره جشنواره وب ایران به عنوان مقام برتر(سال ۱۳۹۱)

  • کسب لوح افتخار چهارمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال به عنوان مقام سوم بخش وب گاه های عمومی اهدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سال ۱۳۸۹)

  • کسب تندیس افتخار در همایش تجلیل از خادمان گردشگری کشور اهدا شده توسط ستاد دائمی تسهیلات سفر های کشور (نوروز ۱۳۸۸)

  • کسب دیپلم افتخار جشنواره برترین های صنعت گردشگری ایران اهدا شده توسط سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری (مهر ماه ۱۳۸۷)

  • دریافت لوح سپاس به پاس خدمت شایسته مرکز ملی رزرواسیون به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع)اهدایی فرمانداری مشهد مقدس و اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی (فروردین ۱۳۸۷)

هم اکنون در وب سایت اقامت۲۴ ثبت نام کنید:

ورود به سایتثبت نام