بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

Wild Wadi

تومان3,453,000
تومان3,894,000
تومان693,000

اطلاعات بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

 • ساعت کاری: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر
 • رستوران: دارد
 • فروشگاه: دارد
 • سالن رختکن: دارد
 • سرویس بهداشتی: دارد
 • پارکینگ: دارد
 • آلاچیق: دارد
 • دارای سالن برای برگزاری مهمانی و جلسات کاری
 • امکانات مناسب برای توان‌یابان: دارای مسیر مناسب، صندلی چرخ‌دار و استفاده از وسایل بازی بدون نیاز به ایستادن در صف

مسیر دسترسی بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

توضیحات

خرید بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی (Wild Wadi Waterpark) با طولانی‌ترین و هیجان‌انگیزترین سرسره‌ها، فضاهای متنوع برای استراحت و سرگرمی‌های جذاب از شما پذیرایی می‌کند. فرقی نمی‌کند چه سنی داشته باشید، آن‌قدر تفریحات و امکانات این پارک متنوع هستند که در هر حال شما را سرگرم می‌کنند.برای قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی عدد مشخصی را نمی‌توان ذکر کرد چراکه به نوع بلیط و استفاده شما از سایر امکانات مانند رستوران و فضای استراحت آن بستگی دارد. شما با تهیه بلیط پارک آبی وایلد وادی به دنیایی از تفریحات آبی دسترسی پیدا می‌کنید که برای گروه‌های مختلف سنی طراحی شده‌اند. البته بعضی از تفریحات و سرسره‌ها محدودیت‌هایی از نظر میزان قد دارند و افراد با قد کمتر از ۱.۱ متر نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. مهم است بدانید که قیمت بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی برای بزرگسالان و کودکان فرق می‌کند و برای کودکان زیر دو سال رایگان است. 

نمای کلی از پارک وایلد وادی دبی | بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی یکی از پیشرفته‌ترین پارک‌های خاورمیانه است که در سال ۱۹۹۹ ساخته شد. با اینکه زمان نسبتا زیادی از زمان ساخت این پارک می‌گذرد اما بازسازی مداوم امکاناتش باعث شده تا همیشه تمیز و مدرن به نظر برسد. جالب است بدانید که طراحی پارک آبی وایلد وادی دبی براساس شخصیت‌های داستانی معروفی مانند سندباد و یوها (یک شخصیت داستانی عربی معروف) شکل گرفته است. پارک آبی وایلد وادی مانند پارک آبی یاس ابوظبی و پارک آبی آتلانتیس دبی، از برترین و خاص ترین مجموعه های آبی خاورمیانه و جهان است.

گزینه‌های خرید بلیط پارک آبی وایلد وادی

برای استفاده از تفریحات و امکانات پارک وایلد وادی دبی باید بلیط تهیه کنید. در این قسمت با انواع بلیط پارک آبی وایلد وادی و ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها آشنا می‌شوید.

بلیط استاندارد پارک آبی وایلد وادی

با تهیه بلیط استاندارد پارک آبی وایلد وادی می‌توانید از وسایل بازی و سرسره‌های پارک استفاده کنید. افراد با قد بیشتر از ۱.۱ متر و کودکان با قد کمتر از ۱.۱ متر، امکان استفاده از این بلیط را دارند. اگر کودکان شما زیر ۳ سال سن دارند، این بلیط برای آن‌ها رایگان است.

بلیط پارک آبی وایلد وادی همراه با غذا

افرادی که دوست دارند برنامه تفریح و وعده غذایی آن‌ها به صورت مشخص و منظم تنظیم شود، بایستی بلیط پارک آبی وایلد وادی همراه با غذا را بخرند. قاعدتا هزینه پارک آبی وایلد وادی دبی همراه با غذا بیشتر خواهد شد.

بلیط همراه با غذا در پارک وایلد وادی دبی امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • امکان استفاده از وسایل بازی و سرسره‌های پارک به صورت نامحدود 
 • امکان سفارش انواع غذاهای پارک تا ساعت ۴:۳۰ عصر
 • امکان استفاده بلیط برای افرادی با قد بیشتر از ۱.۱ متر و کودکان با قد کمتر از ۱.۱ متر

بلیط ترانسفر برای رفت و برگشت

برای رفت و آمد خود به پارک وایلد وادی دبی می‌توانید بلیط ترانسفر تهیه کنید. بلیط ترانسفر رفت و برگشت به این مکان، با شرایط زیر خدمت‌رسانی می‌کند: 

 • در صورت درخواست شما ترانسفر شخصی در نظر گرفته می‌شود.
 • ساعت رفت ترانسفر: ۹ تا ۱۰ صبح
 • ساعت برگشت ترانسفر: ۶ عصر
 • در صورت لغو درخواست، هزینه ترانسفر عودت داده نمی‌شود.

اگر دنبال ماجراجویی‌های بیشتر در تفریحات دبی و دنیای موجودات آبزی هستید، بلیط آکواریوم هتل آتلانتیس را تهیه کنید.    

نمایی از پارک آبی وایلد وادی دبی | قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی

امکانات و سرسره های پارک آبی وایلد وادی دبی

سرسره‌های هیجان‌انگیز با مسیر مارپیچی، رودخانه‌هایی با امواج خروشان، آلاچیق‌های مخصوص استراحت و رستوران‌های متنوع بخشی از امکانات پارک آبی وایلد وادی دبی برای کودکان و بزرگسالان است. در ادامه با ویژگی‌های این تفریحات و امکانات آشنا می‌شوید.

سرسره جمیرا اسکرا (Jumeirah Sceirah)

سرسره جمیرا اسکیرا (Jumeirah Sceirah) در پارک آبی وایلد وادی دبی با طول ۳۳ کیلومتر و سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت، طولانی‌ترین و سریع‌ترین سرسره آبی در خاورمیانه است. سوارشدن این سرسره همانند تجربه سقوط آزاد است که حالت بی‌وزنی خوشایند و خاصی را به شما القا می‌کند. برای اینکه بتوانید سوار این سرسره شوید، باید وزنتان کمتر از ۱۳۶ کیلوگرم و قدتان بیشتر از ۱.۱ متر باشد.

سرسره جمیرا اسکیرا پارک واید وادی | بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی

فضای بازی کودکان

اگر کودک همراهتان است حتما به فضای بازی مخصوص کودکان در پارک آبی وایلد وادی دبی سر بزنید. کودک شما در این فضا با بیش از ۱۰۰ نوع بازی آبی مانند تفنگ‌ آبپاش سرگرم می‌شود و با پوشیدن جلیقه نجات می‌تواند در استخر «برکرز بی» شنا کند. دریاچه یوها نام قسمتی از فضای مخصوص کودکان است که آن‌ها را با تفریحات هیجان‌انگیز غافل‌گیر می‌کند. برای مثال هر چند دقیقه یک‌بار در این دریاچه، به صورت ناگهانی سطل آب روی سر کودکان خالی می‌‌شود و آن‌ها را خیس می‌کند.

محل بازی کودکان پارک آبی وایلد وادی | قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی

موج‌سواری Wipeout and Riptide FlowRiders

 Wipeout and Riptide FlowRiders یک تفریح همه‌چیز تمام برای افرادی است که به موج‌سواری علاقه دارند. فضای این موج‌سواری همانند یک رودخانه‌ است که در هر ثانیه موج عظیمی از آب را تولید می‌کند. هنگام تهیه بلیط این تفریح در نظر داشته باشید که کودکان نمی‌توانند از آن استفاده کنند و هزینه بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی برای این موج‌سواری به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

موج سواری د پارک وایلد وادی دبی | بلیط پارک آبی وایلد وادی

رودخانه خروشان Action River

با رفتن به رودخانه خروشان، خودتان را برای رویارویی با امواجی آماده کنید که با ارتفاع بیشتر از ۱ متر و ناگهانی به سمت شما می‌آیند. در این رودخانه به اندازه صد هزار لیتر آب در جریان است. اگر مهارت کافی در شناکردن ندارید، برای رفتن به این رودخانه حتما از جلیقه نجات استفاده کنید.

رودخانه جوهاز جرنی - تیوب سواری در پارک آبی وایلد وادی | قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی

سرسره مستر بلاستر (Master Blasters)

در سرسره مستر بلاستر با اینکه در فضای آبی هستید اما حس می‌کنید سوار ترن هوایی در شهربازی شده‌اید. سوارشدن این وسیله برای افرادی که دوست دارند تفریحی با هیجان بالا را تجربه کنند، بسیار جذاب خواهد بود. سرسره مستر بلاستر در ارتفاع ۱۵ متری قرار گرفته و شما را از مسیری پرپیچ و خم عبور می‌دهد. برای سوارشدن این سرسره از تیوپ‌های یک یا دو نفره استفاده کنید که حداکثر وزن برای تیوپ‌های یک نفره ۱۲۰ و برای تیوپ‌های دو نفره ۱۸۰ کیلوگرم است. کودکان با قد کمتر از ۱.۱ متر و وزن کمتر از ۵۰ کیلوگرم باید همراه یک بزرگسال از سرسره مستر بلاستر استفاده کنند. 

ترن آبی پارک وایلد وادی و تیوب سواری در آن |بلیط پارک آبی وایلد وادی

سرسره برج سرج (Burj surj)

 سرسره برج سرج قسمت‌های مختلفی دارد که هر بخش آن فرصتی هیجان‌انگیز برای تجربه یک تفریح جدید است. در این سرسره ابتدا روی تیوپ پلاستیکی می‌نشینید و بعد به سمت پایین (کاسه) آن هدایت می‌شوید. بعد از این مسیر، راهی پرپیچ و خم در انتظار شماست تا به سرسره بعدی برسید و داخل یک استخر پرتاب شوید. ظرفیت تیوپ‌ها در سرسره برج سرج پارک آبی وایلد وادی دبی، حداقل ۲ و حداکثر ۵ نفر است. قد افرادی که سوار سرسره برج سرج می‌شوند، باید بیشتر ۱.۱ متر باشد.

سرسره چاله فضایی برج سرج دبی با منظره برج العرب | قیمت پارک آبی وایلد وادی

سرسره تنتروم (Tantrum Alley)

سرسره هیجان‌انگیز دیگر در پارک آبی وایلد وادی دبی، تنتروم است که شما را از بین دو سرسره و سه گردباد با پیچ و خم می‌گذراند و در نهایت به استخر می‌برد. این سرسره را فقط افراد با قد بیشتر از ۱.۱ متر مجاز هستند که سوار شوند.    

سرسره تیوبی تانتروم الی پارک والد وادی دبی | بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی

استخر موج Breakers Bay

اگر دوست دارید در استخری شنا کنید که انواعی از موج‌ها با اشکال متفاوت و ارتفاع زیاد به سمت شما روانه شوند، به استخر موج Breakers Bay در پارک آبی وایلد وادی بروید. با وجود اینکه تمام گروه‌های سنی می‌توانند در استخر موج شنا کنند اما کودکان حتما باید همراه یک بزرگسال باشند و جلیقه نجات بپوشند.

استخر موج پارک وایلد وادی با منظره برج | خرید بلیط پارک وایلد وادی دبی

استخر بارانی Flood River

در حالی که روی تیوپ نشستید و روی آب شناور هستید، اوج هیجان و لذت را در استخر بارانی پارک وایلد وادی دبی تجربه می‌کنید.

سرسره رودخانه بارانی دبی (وایلد وادی) | بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی

سفر یوها Juha’s Journey

برای تجربه یک تفریح خانوادگی پیشنهاد می‌کنیم به قسمت Juha’s Journey در پارک آبی وایلد وادی بروید و ماجراجویی جذاب و آرامش‌بخشی را در رودخانه‌‌ای به طول ۳۶۰ متر شروع کنید. اگر بعد از سوارشدن سرسره‌های هیجان‌انگیزی مانند جمیرا اسکیرا می‌خواهید استراحتی آرامش‌بخش داشته باشید، برای انتخاب سفر یوها شک نکنید. تفریح در سفر یوها محدودیت سنی خاصی ندارد اما کودکان لازم است همراه یک بزرگسال باشند. کودکان و افرادی که مهارت زیادی در شنا ندارند، بایستی از جلیقه نجات استفاده کنند.

نمایی از یکی از ۳ رستوران پارک آبی وایلد وادی در کنار رودخانه | قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی

آلاچیق‌های پارک آبی وایلد وادی cabana cabin

پارک وایلد وادی دبی علاوه بر تفریحات هیجان‌انگیز، فضایی آلاچیق‌مانند برای استراحت شما در نظر گرفته است. به این فضاها اصطلاحا cabana cabin می‌گویند که به صورت گروه‌های ۸ نفره می‌توان آن‌ها را رزرو کرد. بطری آب برای هر نفر، نوشابه و میوه در یخچال خصوصی هر کابین، ۸ عدد حوله، ۴ صندلی آفتاب‌گیر، میز و ۴ صندلی معمولی از امکانات کابین‌ها است. رزرو کابانا این مزیت را دارد که به هزینه بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی، ۵۰ درصد تخفیف تعلق می‌گیرد.

کابانا کابین پارک وایلد وادی دبی (cabana cabin) | بلیط پارک وایلد وادی دبی

فروشگاه‌های پارک آبی وایلد وادی

اگر زمانی خواستید لوازم مورد نیاز برای تفریح و شنا، سوغات و اسباب‌بازی را از پارک وایلد وادی دبی بخرید، به فروشگاه‌های زیر در این پارک بروید:

 • بازار الوادی (Souk Al Wadi)
 • بازار شابندر (Shabandar’s Souk)
 • ایر تتو (Air Tattoo)
 • ارابه سنباد (Sinbad’s Cart)

فروشگاه پارک آبی وایلد وادی دبی | خرید بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

فیش اسپا

خدمات فیش اسپای پارک آبی وایلد وادی دبی از ماهیان ریز به عنوان راهی برای تسکین و لایه‌برداری سلول‌های مرده پا استفاده می‌کند. این ماهی‌های شگفت‌انگیز از سلول‌های مرده پوست لایه‌برداری می‌کنند و پاها را ماساژ می‌دهند. نتیجه کار این ماهیان بهبود گردش خون، تسکین و تمیزشدن پاهاست. مدت زمان استفاده از خدمات فیش اسپای پارک آبی وایلد وادی حدود ۲۹ دقیقه است. این موضوع را در نظر داشته باشید که برای دریافت خدمات اسپا باید هزینه‌ای به طور جداگانه از بلیط پارک آبی وایلد وادی را پرداخت کنید.

 رستوران‌های پارک آبی وایلد وادی دبی

برای خوردن یک وعده غذایی لذیذ و رفع خستگی بعد از تفریحات هیجان‌انگیز، به رستوران‌های پارک آبی وایلد وادی دبی بروید. رستوران‌ها و غذاخوری‌های این پارک شامل موارد زیر می‌شوند: 

رستوران Surfer’s Burgers

رستوران Surfer’s Burgers غذاهای فست‌فودی مانند همبرگر و هات‌‌داگ را سرو می‌کند. ساعت کاری این رستوران از دوشنبه تا یکشنبه، ۱۰ صبح تا ۶ عصر است.   

پیتزا Firecrust

پیتزا Firecrust، پیتزاهایی لذیذ از تازه‌ترین مواد اولیه در یک اجاق آجری سنتی را طبخ می‌کند. ساعت کاری این رستوران از دوشنبه تا یکشنبه، ۱۲ ظهر تا ۶ عصر است.   

غذاخوری Dhow & Lagoon

انواع مرغ سوخاری، مرغ سرخ‌شده، شاورما و سالاد را می‌توان در غذاخوری Dhow & Lagoon سفارش داد. این غذاخوری روزهای دوشنبه تا یکشنبه از ۱۰ صبح تا ۶ عصر فعالیت دارد.

کافه Wave View

کافه Wave View میان‌وعده‌های متنوعی مانند ذرت، بستنی و نوشیدنی‌های سرد و گرم را سرو می‌کند. این رستوران از دوشنبه تا یکشنبه، ۱۲ ظهر تا ۶ عصر باز است.

 

نمای پارک آبی وایلد وادی در غروب | قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی

شرایط استفاده از پارک آبی وایلد وادی دبی 

هر کدام از امکانات و تفریحات پارک آبی وایلد وادی دبی شرایط خاصی دارند که در قسمت زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم: 

 • بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی به صورت لحظه‌ای صادر نمی‌شود و این فرایند ۱۵ دقیقه طول می‌کشد.
 • حوله، کمد و جلیقه غریق نجات با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 • در صورتی که هزینه ترانسفر را پرداخت کردید، خدمات ترانسفر فقط از هتل و اقامتگاه‌های درون شهر دبی برای شما ارائه می‌شود.
 • زمان بندی ترانسفر ممکن است با توجه به موقعیت مکانی شما و ترافیک شهر تغییر کند.
 • استفاده از امکانات آبی وایلد وادی دبی برای کودکان زیر۳ سال با ارائه کارت شناسایی، رایگان است.
 • بانوان مسلمان می‌توانند از فروشگاه‌های پارک، مایوی اسلامی تهیه کنند.
 • کودکان با قد کمتر از ۱.۱ متر می‌توانند از تفریحات استخر موج Breakers Bay،سفر یوها Juha’s Journey و استخر بارانی Flood River استفاده کنند.
 • پارک وایلد وادی دبی، بلیطی رایگان مخصوص کسانی صادر می‌کند که در ماه تولدشان به این پارک آمده‌اند. البته این بلیط فقط در صورتی قابل استفاده است که 3 نفر همراه شما، هزینه بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی را پرداخت کنند.
 • خرید حوله اختیاری است و شما می‌توانید با خودتان همراه داشته باشید.
 • امکان استفاده از سه بازی Flood River flyer، Wipeout flow rider و white water wadi بدون صف و محدودیت وجود دارد.

قوانین پارک آبی وایلد وادی

برای استفاده از امکانات و تفریحات پارک آبی وایلد وادی دبی قوانین زیر را مد نظر داشته باشید تا از این تفریح بدون دغدغه و با آگاهی لذت ببرید.

 •  هزینه بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی قابل استرداد نیست.
 • بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی برای کودکان زیر ۲ سال، رایگان است.
 • به بازدیدکنندگان در هنگام ورود، یک کارت عکس‌دار داده می‌شود که باید تا پایان حضور در پارک نزد خود نگه دارند.
 •  هزینه ورودی پارک آبی وایلد وادی بزرگسالان نسبت به کودکان (با قد ۱۱۰ سانتی‌متر) بیشتر است. 
 • اجازه ندارید غذا و نوشیدنی را همراه خود به داخل پارک آبی وایلد وادی ببرید.
 • بلیط پارک آبی وایلد وادی از نوع آنلاین فقط برای همان تاریخ انتخاب‌شده، معتبر است.
 • کودکان با سن پایین برای ورود به بعضی از فضاهای پارک آبی باید پوشک مخصوص شنا داشته باشند. در صورتی که پوشک همراهتان نیست، آن را از فروشگاه‌های پارک آبی تهیه کنید. تعویض این پوشک‌ها در رختکن این مجموعه امکان‌پذیر است. 
 • میزان قد شما تعیین می‌کند که می‌توانید از یک وسیله تفریحی در پارک وایلد وادی استفاده کنید یا خیر.
 • کودکان زیر ۱۳ سال برای ورود به پارک آبی وایلد وادی باید همراه بزرگسال باشند.
 • همراه داشتن حیوان خانگی ممنوع است.
 • سیگارکشیدن فقط در بعضی از قسمت‌های پارک مجاز است.
 • خودتان باید مراقب وسایل شخصی باشید چراکه پارک از این بابت مسئولیتی را نمی‌پذیرد.
 • هنگامی که پارک شلوغ است، ۴۵ دقیقه قبل از تعطیل‌شدن، دیگر کسی اجازه ورود را نخواهد داشت.
 • استفاده از لباس زیر، کتان، بدن‌نما، شلوارک، لباس غواصی و لباس آستین‌دار به عنوان لباس شنا ممنوع است.
 • هنگام استفاده از تفریحات نباید زیورآلات و جواهرات همراهتان باشد.

خرید بلیط پارک آبی وایلد وادی؛ با روشی آسان، سریع و بی‌دغدغه 

اولین قدم برای استفاده از تفریحات پارک وایلد وادی دبی این است که بلیط مخصوص این پارک را تهیه کنید. ما در مجموعه اقامت۲۴ امکان تهیه بلیط پارک آبی وایلد وادی به صورت آنلاین را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بی‌دردسر و بدون دغدغه این بلیط را همچون بلیط تفریحات ایرانی بخرید. قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی در اقامت۲۴ به صورت ریالی تعیین شده تا شما به صورت مستقیم و سریع‌تر بتوانید به بلیط مد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

 قبل و حین سفرتان به دبی با خیالی آسوده این فرصت را دارید که انواع بلیط ورودی پارک آبی وایلد وادی دبی ( به همراه غذا یا بلیط مخصوص تفریحات)، بلیط ترانسفر رفت و برگشت و هم‌چنین سایر  بلیط تفریحات دبی را از سایت اقامت۲۴ خریداری کنید. 

 

نظرات کاربران

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تفریحات مرتبط

گالری تصاویر بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی