مسافر محترم با توجه به دستور دادستانی کل کشور و نظر به شرایط کنونی کشور در مقابله با ویروس کرونا، رزرو هتل، هتل آپارتمان، اقامتگاه‌های بوم‌گردی، ویلا و... تا اطلاع ثانوی امکان‌پذیر نخواهد بود

درباره اقامت ۲۴

اقامت۲۴، مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور به عنوان اولین و تنها مرکز رسمی رزرواسیون هتل در ایران که موافقت اصولی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این زمینه دارا است، فعالیت خود را در زمینه رزرواسیون و اسکان مکانیزه گردشگران از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد.

اقامت 24 - ارایه خدمات آنلاین رزرو هتل
اقامت ۲۴ - اولین و تنها مرکز رسمی رزرواسیون هتل در کشور

این مرکز با هدف تحقق شعار "رزرو مکان اقامتی قبل از سفر" که از دغدغه های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بوده است، طراحی و راه اندازیشد. ما با ساعت ها تحقیق و بررسی کارشناسان زبده این شرکت، آخرین فناوری نرم افزاری تحت وب را در زمینه رزرواسیون اماکن اقامتی، بومیسازی کرده و با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی گردشگران به واسطه روزها تلاش مستمر در زمینه نظرسنجی و آمارگیری دقیق و علمی، موفق به راه اندازی ساده ترین و کارآمدترین مرکز رزرواسیون اماکن اقامتی در سطح ملی شدیم.در حال حاضر مجموعه ما، خدمات رزرو خود را برای صدها مرکز اقامتي اعم از انواع هتل، هتل آپارتمان و ميهمان پذير ارائه می کند. وب سایت ما اولین و پربازدیدترین وب سایت کشور در زمینه رزرو آنلاین هتل می باشد و بیش از ۱۲۰۰ هتل را تحت پوشش خدمات خود دارد. علاوه بر این، گردشگران می توانند جهت انتخاب بهترین مکان برای اقامت و همچنین دریافت اطلاعات جانبی در مورد مرکز اقامتی مورد نظر خود با مرکز پشتیبانی و مشاوره خط ویژه پنج رقمی 05138085 تماس حاصل نمایند.

  • کسب مقام برتر در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دوبخش داوری و مردمی (سال ۱۳۹۵)

  • کسب لوح افتخار هشتمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال به عنوان مقام سوم بخش وب گاه های عمومی اهدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سال ۱۳۹۳)

  • کسب لوح افتخار چهارمین دوره جشنواره وب ایران به عنوان مقام برتر(سال ۱۳۹۱)

  • کسب لوح افتخار چهارمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال به عنوان مقام سوم بخش وب گاه های عمومی اهدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سال ۱۳۸۹)

  • کسب تندیس افتخار در همایش تجلیل از خادمان گردشگری کشور اهدا شده توسط ستاد دائمی تسهیلات سفر های کشور (نوروز ۱۳۸۸)

  • کسب دیپلم افتخار جشنواره برترین های صنعت گردشگری ایران اهدا شده توسط سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری (مهر ماه ۱۳۸۷)

  • دریافت لوح سپاس به پاس خدمت شایسته مرکز ملی رزرواسیون به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع)اهدایی فرمانداری مشهد مقدس و اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی (فروردین ۱۳۸۷)

هم اکنون در وب سایت اقامت۲۴ ثبت نام کنید:

ورود به سایت ثبت نام

هلدینگ گردشگران شهر خورشید