آخرین هتل‌های رزرو شده ارومیه

رزرو هتل ارومیه اقامت ۲۴

رزرو هتل ارومیه با تنوع بالایی که در سطح خدمات و امکانات هتل‌های این شهر وجود دارد، ممکن است در ابتدا شما را کمی سردرگم کند. برای انتخاب یکی از هتل‌های ارومیه متناسب با سلیقه و بودجه موردنظر خود بهتر است توصیه‌های اقامت۲۴ که در ادامه ذکر شده است را برای رزرو هتل در نظر بگیرید.

بهترین هتل های ارومیه

در زمان برنامه‌ریزی برای تور مسافرتی ارومیه برای رزرو بهترین هتل ارومیه در ابتدا لازم است معیار خود برای انتخاب بهترین هتل را مشخص کنید. ممکن است اولویت شما بررسی تجربه دیگر مسافران از اقامت در هتل های ارومیه باشد. در این حالت مبنای انتخاب خود را امتیاز کاربران به هر هتل در نظر بگیرید. تعداد ستاره هتل، موقعیت مکانی، قیمت، تنوع اتاق‌ها نیز دیگر عواملی است که می‌تواند در تعریف شما از بهترین هتل ارومیه نقش داشته باشد. در بخش زیر، هتل‌ های ارومیه را به تفکیک مورد بررسی قرار داده‌ایم.

هتل های پنج ستاره ارومیه

با جستجو در لیست هتل‌های ارومیه خواهید دید که تنها هتل پنج ستاره ارومیه، هتل آنا است. هتل آنا یکی از هتل های لاکچری ارومیه در خیابان جام جم است که جزو هتل‌های نزدیک بند ارومیه محسوب می‌شود. 

رزرو هتل آنا ارومیه با انواع اتاق‌ها و سوئیت‌های لوکس این هتل در کنار امکاناتی مانند استخر، سونا و سالن ماساژ نظر بسیاری از مسافران  را جلب نموده‌ است. به طوری که توانسته است بیشترین امتیاز را  در بخش کیفیت اتاق‌ها و امکانات هتل از سوی مهمانان قبلی خود کسب کند. البته در مجموع نیز هتل آنا، بهترین هتل ارومیه از نظر مسافران است.

هتل های چهار ستاره ارومیه

برای رزرو هتل ۴ ستاره در ارومیه گزینه‌های بیشتری پیش روی شما قرار دارد و این تنوع، امکان بررسی و انتخاب بهترین هتل ارومیه در رده ۴ ستاره را برای شما فراهم می‌کند. اگرچه تمام هتل‌های چهار ستاره ارومیه امتیاز بالایی از مهمانان قبلی خود دریافت نموده‌اند، با این حال، هتل آریا ارومیه و هتل دیاکو ارومیه با امکانات عالی و دکوراسیون لوکس اتاق‌ها توانسته‌اند بیشترین امتیاز از نظر مسافران را کسب کنند.

هتل ساحل ارومیه و هتل جهانگردی ارومیه را نیز می‌توان جزو هتل‌های ارومیه با قیمت مناسب در رده ۴ ستاره دانست. اگر به موقعیت هتل‌ های ارومیه روی نقشه دقت کنید، با رزرو هتل آریا ارومیه و هتل پارک ارومیه در نزدیکی مرکز شهر اقامت خواهید داشت. در حالی‌که با رزرو هتل ساحل ارومیه و هتل جهانگردی ارومیه چشم‌اندازی رو به رودخانه شهرچای دارید. رزرو هتل دیاکو ارومیه نیز دسترسی شما به منطقه بند ارومیه را سریع‌تر خواهد نمود.

هتل های سه ستاره ارومیه 

یکی از هتل‌های خوب ارومیه را می‌توان هتل کارا دانست. هتل کارا به عنوان تنها هتل سه ستاره ارومیه یکی از جدیدترین هتل‌های ارومیه به شمار می‌رود که در سال ۱۳۹۹ در خیابان شیخ تپه منتهی به پارک جنگلی ارومیه افتتاح شد. با رزرو هتل کارا ارومیه می‌توانید در اتاق‌هایی با دکوراسیون شیک و مدرن اقامت داشته باشید و از خدمات عالی این هتل بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که هتل کارا در لیست بهترین هتل‌ های ارومیه از نظر مسافران قرار دارد.

هتل های دو ستاره ارومیه 

اگر به دنبال هتل در ارومیه با قیمت مناسب هستید، هتل های ۲ ستاره ارومیه گزینه مناسبی برای شماست. هتل ماه کیمیا و هتل خرم دو مورد از هتل‌های ارومیه با قیمت مقرون به صرفه هستند. هتل ماه کیمیا بالاترین امتیاز رضایتمندی مهمانان را در بین هتل های دو ستاره ارومیه کسب نموده است.

البته هتل آپارتمان بهار را نیز می‌توان بهترین قیمت هتل آپارتمان ارومیه از نظر مسافران دانست.

ارزانترین هتل ارومیه

اولین انتخاب شما برای رزرو هتل ارزان قیمت ارومیه فارغ از سطح خدمات و امکانات هتل، هتل ایران پارک در رده یک ستاره است. البته هتل ایران پارک به عنوان ارزان‌ترین هتل ارومیه توانسته است نظر مهمانان خود را جلب کند و امتیاز نسبتا بالایی از سوی آنها دریافت کند.

قیمت هتل ارومیه

قیمت هتل در ارومیه با توجه به نوع هتل، اتاق انتخابی شما و تاریخ سفر متفاوت است. همواره می‌توانید برای رزرو هتل‌های ارومیه در سایت اقامت۲۴ از فیلتر قیمت استفاده کنید. کافیست محدوده قیمت دلخواه خود را مشخص کنید تا فقط هتل‌های موجود در این بازه قیمتی را مشاهده کنید. اقامت۲۴ به عنوان معتبرترین سامانه رزرو هتل همواره امکان رزرو هتل ارومیه با تخفیف را برای مشتریان خود فراهم نموده است. 

تور ارومیه 

اگر می‌خواهید برنامه‌ریزی سفر خود به ارومیه را نهایی کنید، می‌توان به طور همزمان هتل و بلیط هواپیما را از اقامت۲۴ رزرو کنید. مزیت رزرو تور ارومیه از اقامت۲۴ رزرو تور با هتل و پرواز دلخواه است که امکان برنامه‌ریزی اختصاصی سفر را برای شما فراهم می‌کند.

سوالات متداول

هتل های پنج ستاره ارومیه کدام هتل‌ها است؟

هتل آنا ارومیه به عنوان تنها هتل ۵ ستاره ارومیه در جاده منتهی به بند ارومیه قرار دارد.

بهترین هتل‌های ارومیه از نظر مسافران کدام هتل‌ها است؟

هتل آنا ارومیه در رده پنج ستاره، هتل دیاکو ارومیه در رده چهار ستاره و هتل کارا ارومیه در رده سه ستاره بهترین هتل ارومیه از نظر مسافران هستند.

لوکس‌ترین هتل‌های ارومیه کدام هتل‌ها است؟

هتل آنا ارومیه، هتل دیاکو و هتل آریا ارومیه را می‌توان در صدر هتل‌های لاکچری ارومیه دانست.

برای رزرو هتل ارزان ارومیه کدام هتل را انتخاب کنیم؟

هتل ساحل ارومیه در رده ۴ ستاره، هتل کارا ارومیه در رده ۳ ستاره،هتل ماه کیمیا و خرم ارومیه در رده ۲ ستاره و هتل ایران پارک ارومیه در رده یک ستاره جزو ارزانترین هتل‌های ارومیه هستند.

هتل های مرکز شهر ارومیه کدام‌اند؟

هتل آریا و هتل پارک ارومیه در نزدیکترین محدوده به مرکز شهر قرار دارند.

هتل‌های نزدیک بند ارومیه کدام‌اند؟

هتل آنا ارومیه و هتل دیاکو ارومیه با قرارگیری در جاده جام جم در کمترین فاصله با لند ارومیه قرار دارند.

برای رزرو هتل ارومیه با تخفیف چه کنیم؟

با رزرو هتل‌های ارومیه از اقامت۲۴ در تمام طول سال از تخفیف‌های ویژه‌ این سامانه بهره‌مند شوید. اقامت۲۴ علاوه‌بر تخفیف‌هایی که به صورت کلی برای اکثر هتل‌ها ارائه می‌دهد، در جشنواره‌ها و مناسبت‌های مختلف برای مشتریان خود تخفیف‌های ویژه‌ای دارد.