back-image-blur back-image

به شهر رشت و رزرو هتل های رشت خوش آمدید

هتل 5 ستاره کادوس بزرگ رشت
هتل 4 ستاره شبستان رشت
هتل کادوس بزرگ رشت

تخفیف رزرو تا

٪21

هتل کادوس بزرگ رشت

شروع قیمت از ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

هتل شبستان رشت

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل شبستان رشت

شروع قیمت از ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

هتل غدیر رشت

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل غدیر رشت

شروع قیمت از ۷۰۰,۰۰۰ تومان

هتل اردیبهشت رشت

تخفیف رزرو تا

٪18

هتل اردیبهشت رشت

شروع قیمت از ۷۰۰,۰۰۰ تومان

اقامتگاه بومگردی تلارخانه بردبار رشت

تخفیف رزرو تا

٪40

اقامتگاه بومگردی تلارخانه بردبار رشت

شروع قیمت از ۸۰۰,۰۰۰ تومان

هتل پامچال رشت

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل پامچال رشت

شروع قیمت از ۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

هتل خزرماسال رشت

تخفیف رزرو تا

٪15

هتل خزرماسال رشت

شروع قیمت از ۸۹۸,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان صبوری رشت

تخفیف رزرو تا

٪44

هتل آپارتمان صبوری رشت

شروع قیمت از ۱,۵۷۰,۰۰۰ تومان

نکات مهم برای رزرو هتل های رشت

برای اینکه در هنگام رزرو هتل رشت بتوانید انتخاب درستی داشته باشید لازم است به موارد زیر دقت داشته باشید: ● تنوع اتاق های هتل توجه به انواع اتاق های هتل، سطح امکانات و خدمات هر یک از اتاق ها، وسعت اتاق و چشم انداز آن می‌تواند به شما کمک کند تا انتخابی مناسب تر داشته باشید. برای این کار می توانید عکس های هتل را با دقت بیشتری بررسی کنید. ● امکانات هتل اگر وجود امکاناتی به خصوص در هتل مانند داشتن استخر، ترانسفر و.. برای شما اهمیت دارد، بهتر است پیش از رزرو هتل به این موارد در لیست امکانات و خدمات هتل توجه نمایید. ● نظرات مسافران قبلی هتل زمانی که به بررسی نظرات مهمانان یک هتل می‌پردازید، می‌توانید دقیق‌ترین اطلاعات را در مورد نقاط قوت و ضعف آن هتل پیدا کنید. ● موقعیت مکانی هتل موقعیت مکانی هتل بسته به هدف سفر شما می‌تواند اهمیت داشته باشد. چنانچه برای سفر کاری هتل رزرو می‌کنید، دسترسی هتل به مرکز شهر و مراکز مهم اهمیت دارد. اگر سفر شما تفریحی است، نزدیکی به جاذبه های گردشگری و مراکز خرید بسته به اولویت شما مهم خواهد بود.

رزرو هتل های لوکس رشت

اگر به دنبال اقامت در هتل های لوکس رشت هستید، باید بدانید که هتل بزرگ کادوس رشت تنها هتل پنج ستاره رشت است. هتل کادوس رشت که با نام هتل بزرگ گیلان نیز شناخته می‌شود، هتلی 5 ستاره با 4 طبقه و 96 واحد اقامتی است که در مرکز شهر و نزدیک به میدان شهرداری رشت قرار گرفته است. علاوه بر رزرو هتل کادوس می‌توان رزرو هتل شبستان رشت را به عنوان تنها هتل چهار ستاره رشت در لیست هتل های لوکس رشت قرار داد.

رزرو هتل ارزان رشت

اگر به قیمت هتل های رشت در اقامت 24 مراجعه کنید، خواهید دید که هتل آپارتمان نرگس، خانه مسافر مهر و هتل دو ستاره اردیبهشت کمترین قیمت را برای شروع قیمت اتاق‌های خود دارند. به طور کلی برای داشتن اقامت به صرفه و یافتن هتل های ارزان رشت کافیست در صفحه رزرو هتل های رشت فیلتر قیمت را در بازه مورد نظر خود تنظیم نمایید تا نتایج مطابق بودجه شما نمایش داده شوند. البته رزرو هتل رشت با قیمت مناسب شامل هتل آپارتمان صبوری و هتل غدیر نیز خواهد بود.

هتل های رشت با تخفیف از اقامت 24

برای رزرو هتل رشت با تخفیف کافیست به وب سایت اقامت 24 مراجعه کنید. اقامت 24 به عنوان باسابقه‌ترین سامانه رزرو آنلاین هتل در ایران و داشتن گنجینه‌ای ارزشمند از مشتریان در طی سالها، توانسته است همکاری خوبی را با اکثر هتل‌های ایران داشته باشد. از این رو قادر است هتل های رشت را با بیشترین تخفیف به مشتریان خود ارائه دهد.