back-image-blurback-image

به شهر رامسر و رزرو هتل های رامسر خوش آمدید

ویلا رامسر_میزبون
هتل آپارتمان کوثر
هتل آزادی
ویلا رامسر_میزبون
هتل آپارتمان کوثر
هتل آزادی
هتل آزادی رامسر

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل آزادی رامسر

شروع قیمت از ۲,۴۸۵,۲۰۰ تومان

هتل بام رامسر

تخفیف رزرو تا

٪3

هتل بام رامسر

شروع قیمت از ۳,۰۰۵,۰۰۰ تومان

هتل فلاح رامسر

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل فلاح رامسر

شروع قیمت از ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان

مجتمع اقامتی هالیدی رامسر

تخفیف رزرو تا

٪5

مجتمع اقامتی هالیدی رامسر

شروع قیمت از ۳,۸۷۰,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان کوثر رامسر

تخفیف رزرو تا

٪16

هتل آپارتمان کوثر رامسر

شروع قیمت از ۱,۸۰۲,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان نیستان رامسر

تخفیف رزرو تا

٪8

هتل آپارتمان نیستان رامسر

شروع قیمت از ۱,۴۰۵,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان رویای شیرین رامسر

تخفیف رزرو تا

٪7

هتل آپارتمان رویای شیرین رامسر

شروع قیمت از ۸۸۰,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان اسکان رامسر

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل آپارتمان اسکان رامسر

شروع قیمت از ۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

هتل کیمیا رامسر

تخفیف رزرو تا

٪8

هتل کیمیا رامسر

شروع قیمت از ۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان ترنج متین رامسر

تخفیف رزرو تا

٪13

هتل آپارتمان ترنج متین رامسر

شروع قیمت از ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

رزرو هتل رامسر

اگر شما نیز شهر رامسر را به عنوان مقصد سفر انتخاب کرده‌اید و برای رزرو هتل رامسر سردرگم هستید، پیشنهاد می‌کنیم راهنمای رزرو هتل در رامسر اقامت ۲۴ را از دست ندهید. محبوبیت شهر رامسر در بین مقاصد سفر به شمال کشور به خاطر آب‌و هوا، طبیعت زیبا و تفریحات متنوع آن باعث شده است تا هتل های رامسر نیز در لیست بهترین هتل‌های شمال قرار بگیرند. در ادامه تمام آنچه را می‌بایست قبل از رزرو، درباره هتل‌های رامسر بدانید ارائه داده‌ایم: 

 1. هتل مناسب را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید.
 2. قیمت هتل رامسر را بر حسب خدمات و امکانات مختلف مقایسه کنید.
 3. نظرات مهمانان را بررسی کنید.
 4. رزرو هتل رامسر را در زمان مناسب انجام دهید.

بهترین هتل های رامسر

اگرچه انتخاب بهترین هتل برای هر فردی معیارهای متفاوتی دارد، اما بر حسب تعداد ستاره، موقعیت مکانی و امکانات خاص هر هتل می‌توان گفت هتل آزادی رامسر و هتل بام سبز بهترین گزینه‌ها برای رزرو هتل در رامسر محسوب می‌شوند.

 • هتل آزادی رامسر (هتل جدید و قدیم)

اقامت در هتلی با قدمت نزدیک به یک قرن تجربه‌ای متفاوت است که برای خیلی از گردشگران جذابیت خاص خود را دارد. هتل پارسیان آزادی رامسر دو ساختمان قدیم و جدید دارد که در سال‌های ۱۳۱۲ و ۱۳۴۷ احداث شده‌اند.  هتل قدیم رامسر با چشم‌اندازی از جنگل و مسیر زیبای بلوار معلم به ساحل دریای خزر اشراف دارد و ساختمان هتل جدید نیز در کنار آن قرار گرفته است.

 • هتل بام سبز رامسر

تصور کنید محل اقامت شما سوئیت‌هایی زیبا در دل جنگل و در ارتفاع ۷۰۰ متری از سطح دریا باشد. هتل بام رامسر چنین شرایطی را برای تجربه یک اقامت متفاوت و جذاب فراهم کرده‌ است. برای ورود به این هتل می‌بایست سوار تله‌کابین رامسر شده و در بالاترین ایستگاه پیاده شوید. در هتل بام ‌میتوانید اقامت در سوئیت را انتخاب کنید یا سراغ کلبه‌های جنگلی بروید.

هتل های ۵ ستاره رامسر

در حال حاضر هیچ هتل ۵ ستاره‌ای در شهر رامسر وجود ندارد، اما هتل‌های چهار ستاره رامسر با ارائه خدمات و امکانات بسیار عالی انتظارات شما از اقامت در یک هتل لوکس را برآورده خواهند کرد.

هتل های 4 ستاره رامسر

اگر به دنبال اقامتی مجلل در رامسر هستید، اقامت در هتل آزادی رامسر و هتل بام گزینه‌های جذابی است که پیش روی شما قرار دارد. بدون شک این دو هتل با چشم‌انداز متفاوت و تنوع اتاق‌های خود نظر شما را جلب می‌کنند.

هتل های رامسر رو به دریا

اکثر کسانی که به رامسر سفر می‌کنند، ترجیح می‌دهند در کمترین فاصله با دریا اقامت داشته باشند،‌در نتیجه هتل‌های ساحلی رامسر را مدنظر قرار می‌دهند. برای لذت بردن از اقامت در بهترین هتل های ساحلی رامسر کافیست یکی از هتل‌های زیر را رزرو کنید:

 • هتل فلاح رامسر
 • هتل کیمیا رامسر
 •  هتل اسکان رامسر
 •  هتل آپارتمان ترنج
 • هتل آپارتمان رویای شیرین رامسر
 • هتل آپارتمان کوثر رامسر

ارزان‌ترین هتل‌های رامسر

برای رزرو ارزان‌ترین هتل در رامسر بهتر است سراغ هتل‌ آپارتمان های رامسر بروید. با رزرو هتل آپارتمان، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه اقامت به فضایی بیشتر دسترسی دارید و برخی امکانات پخت‌و پز نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. هتل آپارتمان‌های زیر در بین هتل‌های رامسر قیمت مناسب‌تری دارند:

 • هتل آپارتمان رویای شیرین رامسر
 • هتل آپارتمان اسکان رامسر
 • هتل آپارتمان نیستان رامسر
 • هتل آپارتمان کوثر رامسر

بهترین منطقه برای رزرو هتل در رامسر

گاهی گردشگران ترجیح می‌دهند در محدوده مشخصی هتل رزرو کنند. به عنوان مثال برخی رزرو هتل در مناطق خارج از شهر با چشم‌انداز طبیعت را بیشتر می‌پسندند. اگر شما نیز جزو این افراد هستید، رزرو هتلهای رامسر در مناطق زیر می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای شما باشد.

منطقه اربکله رامسر

اربکله روستایی زیبا در ارتفاعات رامسر است که بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. با اقامت در این منطقه، می‌توانید آرامش حضور در طبیعت و دوری از هیاهوی زندگی شهری را تجربه کنید. مجتمع اقامتی هالیدی رامسر بهترین گزینه برای رزرو هتل در اربکله رامسر است که با چشم‌انداز زیبا و امکاناتی مانند استخر روباز اقامتی دلنشین و آرامش بخش را برای مهمانان خود رقم می‌زند.

منطقه جواهرده رامسر

جواهرده ییلاقی زیبا در ارتفاع ۲۰۰۰ متری از سطح دریاست که کمتر از ۳۰ کیلومتر با رامسر فاصله دارد. رزرو هتل در جواهرده رامسر مخصوصا در روزهای تابستان شما را از آب و هوای شرجی رامسر نجات می‌دهد. دیدن چشم‌اندازهای زیبا و دسترسی راحت به جنگل و جاذبه‌های طبیعی رامسر از دیگر مزایای اقامت در جواهرده است. هتل شایان جواهرده انتخابی عالی برای اقامت در این ییلاق خوش آب و هوا است. 

منطقه کتالم رامسر

کتالم شهری زیبا در حدفاصل تنکابن و رامسر است که هم دسترسی مناسبی به دریا دارد و هم به جنگل‌های زیبای هیرکانی راه دارد. با رزرو هتل در کتالم رامسر می‌توانید از چشمه‌های آبگرم، قلعه مارکوه و دیگر زیبایی‌های طبیعت این منطقه بازدید کنید. هتل کوثر که یکی از هتل‌های ساحلی رامسر است در ساحل کتالم یا سادات شهر قرار گرفته است.

قیمت هتل رامسر

هزینه اقامت در شهر ساحلی رامسر به عوامل مختلفی مانند موقعیت هتل، امکانات و زمان سفر بستگی دارد. به طور مثال در فصل پر گردشگر تابستان قیمت هتل‌ها کمی افزایش پیدا می‌کند. البته نکته قابل توجه در مورد قیمت هتل رامسر این است که تعداد ستاره هتل مستقیمی با قیمت هتل ندارد؛ به طور مثال برخی هتل‌های ۲ و حتی یک ستاره در رامسر از قیمت بالاتری نسبت به هتل‌های ۳ ستاره برخوردارند. بنابراین در هنگام بررسی هتل های رامسر از نظر قیمت بهتر است تمام گزینه‌های موجود را مقایسه کنید.

بهترین زمان سفر به رامسر

بهترین زمان سفر به رامسر بسته به معیار مورد نظر شما می‌تواند متفاوت باشد. اگر به دنبال بهترین زمان سفر با توجه به شرایط آب و هوایی هستید، شهر رامسر در اوایل بهار و پاییز آب و هوایی معتدل و مطلوب دارد. اگر به مراسمات رویدادهای محلی در این شهر شمالی علاقه دارید، با آگاهی از زمان برگزاری آن برنامه‌ریزی سفر خود را انجام دهید. با این حال اگر می‌خواهید در زمان خلوت بودن شهر و کاهش هزینه‌هایی مانند هزینه اقامت و ... به رامسر سفر کنید، در پاییز و زمستان فرصت خوبی خواهید داشت.

سوالات متداول

هتل ‌های ساحلی رامسر کدام هتل ها هستند ؟

هتل آپارتمان کوثر رامسر با داشتن 500 متر ساحل اختصاصی نزدیکترین دسترسی را به ساحل دارد. هتل پارسیان خزر رامسر و هتل آپارتمان کارن رامسر نیز در فاصله بسیار کمی از ساحل قرار دارند.

هتل های جنگلی رامسر کدام هتل ها هستند؟

هتل بام رامسر با کلبه‌ها و سوئیت‌های جنگلی یکی از بهترین گزینه‌ها برای اقامت در دل جنگل‌های رامسر است. هتل بام سبز رامسر و هتل ملکشاه نزدیکترین هتل‌ها به تله کابین رامسر هستند.

چگونه در رامسر هتل رزرو کنیم؟

برای رزرو هتل رامسر کافیست در سایت اقامت ۲۴ وارد صفحه هتل‌های رامسر شوید و تاریخ سفر و تعداد شب اقامت خود را وارد کنید. در ادامه با مقایسه تصاویر، امکانات و نظرات هتل‌ها، بهترین هتل برای اقامت در رامسر را انتخاب و رزرو نمایید.

نکات مهم برای رزرو هتل در رامسر چیست؟

برای رزرو هتل‌های رامسر بهتر است پیش از سفر برنامه‌ریزی لازم را انجام داده و برای رزرو آنلاین هتل در سایت اقامت ۲۴ اقدام نمایید. به موقعیت مکانی هتل از حیث نزدیک یا دور بودن از مرکز شهر و مکان‌های تفریحی رامسر، فاصله تا فرودگاه یا ترمینال و چشم‌انداز هتل توجه داشته باشید.

برای رزرو هتل ارزان در رامسر چه کنیم؟

اگر می‌خواهید هتل های ارزان رامسر را رزرو کنید، می‌توانید هتل آپارتمان‌هایی با قیمت مناسب در بین هتل‌های رامسر پیدا کنید. کافیست در سایت اقامت 24 فيلتر هتل یا هتل آپارتمان و همچنین بازه قیمت مدنظر خود را انتخاب کنید تا بهترین نتایج برای شما نمایش داده شود.