اخبار اقامت ۲۴

تخفیف اقامت ۲۴ ویژه مشترکین باشگاه مشتریان بانک ایران زمین

مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور با نام تجاری اقامت ۲۴، به عنوان بزرگترین سامانه رزرواسیون آنلاین اماکن اقامتی کشور و تنها دارنده موافقت اصولی فعالیت از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی بسیاری، طرف قرارداد است.

باشگاه مشتریان بانک ایران زمین، با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریان، رزرو هتل با تخفیف ویژه از اقامت ۲۴ را به عنوان امکانی جدید، بر روی پلتفرم باشگاه مشتریان خود عرضه و رونمایی کرده است.
بر این اساس، اقامت ۲۴ بر اساس تفاهم انجام شده با بانک ایران زمین، تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان این بانک در نظر گرفته است.

 

 

همکاری اقامت 24 با بانک ایران زمین

مشترکین باشگاه مشتریان بانک ایران زمین برای بهره مندی از این خدمت جدید بانک، کافیست به  آدرس http://club.izbank.ir/ مراجعه کرده و پس از ورود، کد تخفیف خود را دریافت کنند و همچنین از تاریخ ۲۸ بهمن ۹۶ تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۷ می توانند برای رزرو هتل های خود در سراسر ایران به سامانه اقامت ۲۴ مراجعه کرده و برای رزروهای دو شب به بالای خود، از ۵۰ هزار تومان تخفیف، علاوه بر تخفیف های عمومی و دائمی اقامت ۲۴ بهره مند شوند.

 

منبع : وبلاگ اقامت ۲۴

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید ..

مرتضی کهلکی

مرتضی کهلکی هستم و به عنوان نویسنده با اقامت ۲۴ همکاری می کنم. بیش از 7 سال است که به نویسندگی می پردازم و در سابقه کاری من همکاری با خبرگزاری مهر و روزنامه خراسان نیز دیده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا