آخرین هتل‌های رزرو شده لاهیجان

رزرو هتل لاهیجان از اقامت ۲۴

اگر برای تعطیلات و سفر به شمال، اقامت در هتل‌های لاهیجان را انتخاب کرده‌اید،‌ می‌توانید به سادگی فرایند رزرو آنلاین هتل از اقامت ۲۴ را طی کنید و بهترین هتل لاهیجان را مطابق با نیاز و ترجیحات خود رزرو نمایید. در ادامه برخی از نکات مهم در رزرو هتل لاهیجان ذکر شده است؛ با در نظر گرفتن این موارد، تجربه‌ای به یاد ماندنی از اقامت در هتل های لاهیجان خواهید داشت.

بهترین هتل های لاهیجان

اکثر افرادی که به دنبال رزرو بهترین هتل لاهیجان هستند، معمولا هتل‌های لوکس و رده بالا را در اولویت انتخاب خود قرار می‌دهند. برخی مسافران نیز مواردی مانند موقعیت مکانی و امکانات هتل را برای مقایسه هتل های لاهیجان گیلان و رزرو بهترین گزینه بررسی می‌کنند. اگر خواهان اقامتی مجلل و به یاد ماندنی در لاهیجان هستید، می‌توانید از لیست زیر کمک بگیرید.

هتل‌های پنج ستاره لاهیجان

انتخاب بهترین هتل در بین هتل‌های ۵ ستاره لاهیجان کار دشواری نیست؛ چرا که تنها یک هتل پنج ستاره در این شهر وجود دارد. هتل رسپینا لاهیجان یکی از بهترین هتل‌های شمال است که با ۲۰ واحد اقامتی در چهار طبقه فرصت اقامتی آرامش‌بخش و به دور و از هیاهو را برای شما فراهم می‌کند. رسپینا یکی از هتل های لاهیجان است که در خارج از شهر و در جاده لاهیجان-لنگرود با چشم‌اندازی رو به جنگل ساخته شده است.

هتل‌های ۴ ستاره لاهیجان

در لیست هتل‌های چهار ستاره لاهیجان سه گزینه برای اقامت وجود دارد که که دو مورد از آنها در خارج از شهر و یک مورد در مرکز شهر لاهیجان قرار گرفته است. برای مقایسه بهتر، این سه هتل را همراه با ویژگی‌های مهم آن معرفی نموده‌ایم.

هتل شهرزاد لاهیجان

هتل شهرزاد لاهیجان در سال ۹۷ افتتاح شده است و نوسازترین هتل ۴ ستاره لاهیجان است. این هتل در جاده لاهیجان به لنگرود واقع شده است و 47 واحد اقامتی دارد که برخی از آنها چشم‌اندازی رو به کوه و جنگل دارند. هتل شهرزاد امتیاز بالایی را در رضایتمندی مهمانان کسب نموده است. 

هتل ابریشمی لاهیجان

هتل ابریشمی لاهیجان با ۳۰ واحد اقامتی در مرکز شهر لاهیجان سال ۱۳۹۶ به بهره‌برداری رسید. این هتل بالاترین نرخ رضایتمندی را طبق نظرات مهمانان خود در اقامت ۲۴ کسب نموده است. هتل ابریشمی در کمترین فاصله از استخر لاهیجان کی از جاذبه‌های گردشگری ای شهر قرار دارد.

هتل دهدار لاهیجان

سومین انتخاب شما برای رزرو هتل لاهیجان در رده ۴ ستاره، هتل دهدار است. این هتل با ۲۶ اتاق در سال ۹۴ افتتاح شد. هتل دهدار در منطقه‌ای خوش آب و هوا بین سیاهکل و آستانه اشرفیه قرار دارد. 

هتل‌های ۳ ستاره لاهیجان

هتل های ۳ ستاره لاهیجان انتخاب کسانی است که می‌خواهند سفر به لاهیجان را با اقامت در هتلی مقرون به صرفه و در عین حال باکیفیت تجربه کنند. هر یک از هتل‌های لاهیجان در رده ۳ ستاره مزیت‌‌های متفاوتی دارد. شما می‌توانید بر اساس اولویت‌ و ترجیحات خود یکی از گزینه‌های زیر را رزرو کنید:

  • هتل ملک (ناسیونال) لاهیجان: نوسازترین و شیک ترین هتل لاهیجان در رده ۳ ستاره
  • هتل جهانگردی لاهیجان: باسابقه ترین هتل لاهیجان با چشم‌انداز استخر لاهیجان
  • هتل آپارتمان تعطیلات لاهیجان: با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول

قیمت هتل در لاهیجان

قیمت هتل های لاهیجان از هتل های لوکس گرفته تا هتل آپارتمان ارزان لاهیجان طیف گسترده‌ای دارد و همین امر، امکان رزرو هتل لاهیجان برای بودجه و سلیقه‌های مختلف را فراهم نموده است. کافی است در اقامت ۲۴ بعد از درج تاریخ و مدت زمان اقامت خود در لاهیجان، فیلتر قیمت رزرو هتل را در بازه موردنظر خود قرار دهید. به این ترتیب، تنها هتل‌هایی با قیمت مشابه را مشاهده می‌کنید و می‌توانید به سرعت با مقایسه آنها، هتل دلخواه خود را رزرو نمایید.

سوالات متداول

بهترین هتل لاهیجان در رده پنج، چهار و سه ستاره کدام هتل‌ها است؟

هتل رسپینا لاهیجان، هتل ابریشمی و هتل بزرگ ملک به ترتیب بهترین هتل های لاهیجان در رده پنج، چهار و سه ستاره هستند.

کدام هتل های لاهیجان در جاده لنگرود قرار دارند؟

هتل رسپینا، البرز، هتل شهرزاد، هتل فجر و هتل ملک لاهیجان در جاده لنگرود قرار دارند.

هتل های لاهیجان در مرکز شهر کدام هتل هاست؟

هتل ابریشمی و هتل جهانگردی لاهیجان در مرکز شهر و نزدیک استخر لاهیجان واقع شده‌اند.

کدام هتل لاهیجان موقعیت مکانی یا ویژگی خاصی دارد؟

مجتمع اقامتی مزرعه قوها لاهیجان و هتل آپارتمان امپراطور چلک جزو هتل‌هایی هستند که در خارج از شهر قرار گرفته‌اند و چشم‌اندازهایی جذاب دارند.