بلیط موزه ایلوژن در دبی

تومان1,022,000
تومان787,000

اطلاعات

 • مدت زمان برنامه: 3 ساعت
 • ظرفیت: –
 • موسیقی زنده: ندارد
 • عکاسی امکان پذیر است.
 • بانوان و آقایان
 • بوفه خوراکی: –
 • ترانسفر رفت: ندارد

توضیحات

موزه ایلوژن دبی

یکی از بهترین جاذبه های دیدنی هر منطقه ای، موزه های آن است. اما فکر تاریخ، ادب و فرهنگ را از سرتان بیرون کنید. زیرا در موزه ایلوژن قصد داریم آیتم هایی خلاقانه و هیجان انگیز را به نمایش بگذاریم. در منطقه ال سیف و نزدیک نهر دبی، مجموعه ای از 80 صحنه خیال انگیز و رویایی را می بینید که برای تمام سنین جالب و هیجان انگیز است. موزه ایلوژن دبی یکی از جذاب ترین تفریحات دبی است که با بهترین قیمت می‌توانید بلیط آن را تهیه کنید.

اساس این موزه، خطای دید انسان است. وارد اتاق های مختلفی می شوید و خطوط مورب، پیچیده و نامساوی حواس شما را پرت می کند. در یک صحنه، زمین را زیر پایتان احساس نمی کنید. در اتاقی دیگر، خودتان را در آینه های مختلف می بینید. وارد یک اتاق که می شوید، خودتان را بزرگ تر از اندازه عادی تصور می کنید. اگر به این سبک از موزه های خلاقانه علاقه دارید بازدید از موزه لوور ابوظبی را فراموش نکنید.

خرید بلیط موزه ایلوژن دبی

دست نگه دارید! پیش از تهیه بلیط موزه ایلوژن دبی پیشنهاد ما این است که دوربین خود را شارژ کنید. زیرا قرار است بدون هیچ محدودیتی عکس بگیرید. حتی می توانید با دوستانتان به اتاق های بازی بروید و حسابی خوش بگذرانید. اینجا موزه توهمات در دبی است و شما قرار است با افکار خود زندگی کنید. در ادامه با قوانین و شرایط خرید بلیط موزه ایلوژن آشنا خواهید شد.

قوانین موزه ایلوژن دبی

قوانین موزه ایلوژن دبی

 • بلیط موزه ایلوژن دبی قابلیت استرداد ندارد.
 • شما به عنوان بازدیدکنندگان موزه ایلوژن نمی توانید خوراکی و نوشیدنی همراه خود درون مجموعه ببرید.
 • در صورت لغو تور، مبلغ پرداخت شده عودت داده نمی شود.
 • افراد زیر 15 سال فقط می توانند با همراهی بزرگسالان در سنین بالا تر از 18 سال به این موزه وارد شوند.
 • خرید بلیط موزه ایلوژن دبی برای کودکان کم تر از 4 سال رایگان است.
 • افراد در سنین 5 تا 15 سال جزء کودکان حساب می شوند و هزینه بلیط مطابق نرخ کودکان است.
 • در موزه ایلوژن، ویلچر موجود است. بنابراین افراد معلول نیز می توانند از این موزه بازدید کنند.
 • روزهای دوشنبه تا پنج شنبه در ساعات 10 صبح تا 10 شب و در روز های جمعه، شنبه و یکشنبه در ساعات 10 صبح تا 11 شب از موره ایلوژن دبی بازدید کنید.

قوانین بلیط موزه ایلوژن دبی

قبل از خرید بلیط موزه ایلوژن دبی حتما به موارد زیر دقت کنید:

 • کودکان زیر 5 سال: رایگان
 • کودکان 5 تا 15 سال
 • بزرگسالان
 • بلیط خانوادگی (2 بزرگسال + 2 کودک)
 • بلیط خانوادگی و دوستانه 5 نفره (شامل کودک و بزرگسال)

 

اتاق های موزه ایلوژن دبی

اتاق های موزه ایلوژن دبی بازدید از این موزه جذاب را برای شما لذت بخش‌تر می‌کند . با عکس های جذابی که در این اتاق های خلاقانه و عجیب غریب می‌گیرید خاطرات سفر به دبی را برای شما لذت بخش تر می‌کند.

میزهای گردان (Turntables)

دو صفحه در حال چرخش را روی دیوار می بینید که توهم هیپنوتیزم کننده ای به وجود می آورند. پس همراه آن بچرخید و رفته رفته مسحور شوید.

خطای دید اشیا (The Chair Illusion)

شاید برایتان باورنکردنی باشد. ولی اشیای اطراف می تواند در اندازه یک جسم تاثیر گذار باشند. پس روی صندلی مخصوص موزه بشینید و این تغییر اندازه ها درک کنید.

دنیای غول‌ها و کوتوله‌ها (Ames room)

اینجا یک اتاق معمولی است. ولی بعد از چند ثانیه توهم بصری شگفت انگیزی را می بینید. آیا به راستی کوتوله ها در دنیای واقعی وجود دارند؟ در موزه ایلوژن دبی هیچ چیزی غیر ممکن نیست. پس از دوستانتان بخواهید که در اتاق حرکت کنند و با جلو و عقب رفتن، متوجه کوچک یا بزرگ شدن آن ها شوید.

اتاق ضد جاذبه (Anti-gravity Room)

در این اتاق قوانین فیزیک زیر سوال می روند و حتی دیگر به چشم هایتان اعتماد نخواهید داشت. کافی است مانند مایکل جکسون کمی به جلو خم شوید.

دنیای وارونه (Rotated Room)

در این اتاق قرار است دنیا را از زاویه دید دیگری نگاه کنید. پس یک تغییر زاویه 90 درجه ای و 180 درجه ای خواهید داشت. حالا می توانید بگویید که تماشای دنیا به صورت وارونه چه احساسی دارد.

اتاق بی نهایت (Infinity Room)

درون این اتاق آینه هایی قرار گرفتند که هرگز تمام نمی شوند. پس می توانید عکس هایی بگیرید که تعداد بی نهایتی از شما در آن قرار دارد.

تونل گرداب (The Vortex tunnel)

آیا این احساس را داشته اید که سرتان را بچرخانید و احساس کنید که در حال افتادن هستید؟ در تونل Vortex موزه ایلوژن دبی بپرید و خودتان را رها کنید. بعید می دانم که بتوانید روی یک خط صاف راه بروید.

خطای دید حرکت (Zoetrope)

در این اتاق، مکعب های ثابتی را می بینید که با خطای دید انسان در حال چرخیدن دیده می شوند.

تونل بی نهایت (Infinity Tunnel)

تونلی از بی نهایت را می بینید. آینه های زیادی که هرگز در آن ها تمام نمی شوید.

نسخه های همسان (Clone table)

آیا تا حالا آرزو داشتید که نسخه های همسان خود را ببینید. پس در این بخش از موزه ایلوژن، با انعکاس 60 درجه ای در یک دایره می توانید با 5 نسخه از خودتان دور یک میز قرار بگیرید و کارت بازی کنید.

زیبابین (Kaleidoscope)

در این قسمت دنیای شگفت انگیز کالیدوسکوپ ها را می بینید. ولی خبری از کاغذ های رنگارنگ و مروارید نیست. نقش های زیبای درون این زیبابین ها، همان بازدیدکنندگان ما هستند.

تغییر بینی (Swap Noses)

مقابل آینه بایستید و نسخه دیگری از خودتان را با شکل بینی متفاوتی که دارد مقایسه کنید.

سرهای درون بشقاب (Head on the Platter)

آیا دوست دارید یکی از عزیزانتان را درون سینی غذا ببینید. تجربه بامزه ای که در موزه ایلوژن واقعی می شود. سر افراد درون یک سینی قرار می گیرد و بدن آن ها پنهان است. اینجا دنیای خیالات است و هیچ کس آسیبی نمی بیند.

Tricky stick

چوبی را می بینید که به یک صفحه متصل است و می چرخد. ناگهان یک سوراخ منحنی در مسیر آن قرار می گیرد. آیا به نظر شما چوب از درون سوراخ عبور می کند؟ جواب این سوال را بعد از خرید بلیط ایلوژن دبی می فهمید.

Rubin’s Vase

در اینجا گلدانی را می بینید که فقط در موزه ایلوژن وجود دارد. فقط کافی است که این گلدان را بچرخانید.

Hollow Face Illusion

آیا بعد از حرکت به سمت چپ و راست تصور می کنید که کسی شما را تماشا می کند؟ آیا این چهره ها تو خالی هستند؟

توهمات بصری (Optical Illusions)

با مشاهده این تصاویر گیج کننده که ذهن شما را فریب می دهند، فقط متوجه می شوید که حواس ما ناقص هستند. پس درک انسان دائما در حال تحریف شدن است.

جعبه جادویی (Magic Box)

بعد از بازدید این موزه، شما مجموعه ای از عکس های با زمینه ای غیر عادی دارید. پس به بخش دیگری از موزه وارد می شوید و تجربه هیجان انگیزی خواهید داشت.

هولوگرام ها (Holograms)

هولوگرام ها تصاویر شگفت انگیزی هستند که توهمات سه بعدی به وجود می آورند. ولی در موزه ایلوژن دبی هیچ چیز طبیعی نیست. پس هولوگرام ها پیش چشمان شما تغییر شکل می دهند، ظاهر و ناپدید می شوند.

موزه ایلوژن دبی

در حقیقت در این موزه قرار است چشم و ذهن شما مورد چالش قرار بگیرد و تجربه متفاوتی را داشته باشید. شما می توانید از خدمات اینترنت و پارکینگ رایگان موزه ایلوژن نیز استفاده کنید. برای تجربه هیجان انگیز عکس های توهم انگیز و زیر سوال بردن قوانین فیزیکی می توانید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در صورتی که این محصول را خریداری کرده اید تجربه خود از این محصول را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. شما می توانید بررسی محصول ، نقاط قوت و ضعف را در دیدگاه خود به اشتراک بگذارید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.