banner
آخرین هتل‌های رزرو شده کلاردشت

بهترین زمان سفر به کلاردشت

کلاردشت یکی از شهرهای زیبای شمال در غرب استان مازندران است که آب و هوای معتدل در اکثر اوقات سال و طبیعت منحصر به فرد باعث محبوبیت این شهر در بین اکثر مسافران شده است. کلاردشت در فاصله 40 دقیقه‌ای از ساحل دریای خزر قرار گرفته است. با عبور از مسیر جاده جنگلی عباس آباد به ساحل می‌رسید. کلاردشت در هر چهار فصل سال برای سفر مناسب است، با این حال نیمه اول سال زمان بهتری برای سفر به این شهر می‌باشد.

هتل های کلاردشت را چگونه رزرو کنیم؟

با توجه به محبوبیت کلاردشت به عنوان یک شهر توریستی، انواع متعددی از اماکن اقامتی اعم از هتل، هتل آپارتمان، متل و .. در این شهر وجود دارد. برای رزرو هتل در کلاردشت می‌توانید با ورود به صفحه هتل های کلاردشت در اقامت 24، هتل ها را بر اساس قیمت، تعداد ستاره هتل و.. فیلتر کنید تا بهترین هتل کلاردشت را متناسب با سلیقه خود انتخاب و رزرو نمایید. البته بررسی تصاویر هتل و نظرات مهمانان قبلی نیز به انتخاب بهتر و دقیق‌تر کمک خواهد کرد.

بهترین هتل کلاردشت

متل باران سبز کلاردشت در جاده جنگلی کلاردشت به عباس‌آباد و متل پارسیان کلاردشت با واحدهای اقامتی مجزا در محوطه ای وسیع قرار گرفته اند که چشم‌انداز فوق العاده‌ای دارد. اگر می خواهید در فضایی دنج و دور از ازدحام اقامت داشته باشید، این دو هتل انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

هتل آپارتمان های کلاردشت

هتل آپارتمان تخت جمشید در فاصله کمی از مرکز شهر قرار دارد و مهمانان این هتل از موقعیت هتل و کیفیت اتاق‌ها رضایت بیشتری داشته‌اند. در حالی که اگر به دنبال اقامت به صرفه‌تر هستید، هتل آپارتمان پارسا کلاردشت گزینه بهتری است. البته در نظر داشته باشید که امکانات و کیفیت اتاق‌ها به نسبت کمتر خواهد بود.

چرا بهتر است هتل های کلاردشت را از اقامت 24 رزرو کنیم؟

رزرو هتل های کلاردشت از اقامت 24 علاوه بر دریافت خدماتی مانند پشتیبانی 24 ساعته و امکان کنسلی آنلاین می‌توانید اطمینان داشته باشید که هتل های کلاردشت را با بیشترین تخفیف رزرو می‌کنید.