آخرین هتل‌های رزرو شده بندر عباس

رزرو هتل بندرعباس

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که پیش از سفر به بندرعباس می‌بایست انجام دهید، بررسی و مقایسه گزینه‌های موجود برای رزرو هتل بندرعباس است. اگرچه هتل‌های بندر عباس تعداد نسبتا کمی دارند، اما تنوع قیمت و سطح خدمات در این هتل‌ها، امکان رزرو آنلاین هتل برای هر بودجه و سلیقه‌ای را فراهم نموده است. در راهنمای رزرو هتل های بندرعباس به بررسی و معرفی هتل‌های خوب بندرعباس بر مبنای تعداد ستاره، سطح امکانات و خدمات و موقعیت مکانی آن می‌پردازیم.

هتل های لوکس بندرعباس

اگر به دنبال اقامتی راحت در هتل‌های لوکس بندرعباس هستید، بهترین هتل بندر عباس برای شما در رده هتل‌های پنج و چهار ستاره قرار می‌گیرد. در ادامه این هتل‌ها به تفکیک تعداد ستاره و مزیتی که دارند معرفی شده‌اند.

هتل های ۵ ستاره بندر عباس

برای رزرو هتل پنج ستاره در بندرعباس دو گزینه پیش روی شما قرار دارد: هتل هما بندرعباس و هتل هرمز بندرعباس.

در مقایسه این دو هتل ۵ ستاره بندرعباس می‌توان گفت:

 • هتل هما بندرعباس بیش از نیم قرن سابقه در صنعت هتلداری و مهمان‌نوازی دارد، در حالی که هتل هرمز بندرعباس از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده است. 
 • بازه قیمتی رزرو اتاق در هتل هما بهتر از هتل هرمز است. به عنوان مثال رزرو سوئیت پنج نفره در هتل هما هزینه کمتری نسبت به رزرو سوئیت چهار نفره در هتل هرمز دارد.
 • طبق نظرات ثبت شده از سوی مهمانان هتل‌ هما و هتل هرمز در اقامت۲۴، میزان رضایتمندی مسافران از هتل هما تا حدودی بیشتر بوده است.
 • هتل هما بندرعباس در فاصله کمتری از ساحل خلیج فارس قرار دارد. البته فاصله هتل هرمز تا ساحل نیز کمتر از ۵۰۰ متر است.
 • تعداد اتاق‌های هتل هرمز بندرعباس بیش از دو برابر اتاق‌های هتل هما است.

هتل های ۴ ستاره بندرعباس

هتل‌های چهار ستاره بندرعباس انتخاب‌های بعدی شما برای اقامت در هتلی لوکس خواهد بود. در رده ۴ ستاره نیز تنها دو هتل در بندر عباس وجود دارد که عبارتند از: هتل آتیلار ۳ و هتل استاتیس بندرعباس. در مقایسه این دو هتل می‌توان گفت:

 • هتل استاتیس که در سال ۱۴۰۰ مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، هتل تازه تاسیس‌تری نسبت به هتل آتیلار محسوب می‌شود.
 • تنوع اتاق‌ها در هتل استاتیس کم است و شما تنها قادر به رزرو اتاق یا سوئیت دو و سه نفره خواهید بود. در حالی که در هتل آتیلار بندرعباس از اتاق‌های یک تخته تا آپارتمان‌های دو، چهار و شش تخته برای رزرو موجود است.
 • در مقایسه هتل های بندرعباس از نظر مهمانان، هتل آتیلار در مجموع امتیاز بیشتری نسبت به هتل استاتیس دارد. 
 • از نظر فاصله هتل تا ساحل، هر دو هتل تقریبا فاصله یکسانی از دریا دارند.

هتل های ارزان بندرعباس

برای تجربه یک اقامت مقرون به صرفه در بندرعباس سراغ هتل‌های ارزان بروید که در دسته‌بندی هتل آپارتمان‌های بندرعباس و هتل‌های دو یا سه ستاره قرار می‌گیرند. ارزان‌ترین هتل بندر عباس را می‌توانید از بین یکی از هتل‌های زیر را انتخاب نمایید.

 • هتل فروغ بندرعباس: ارزان‌ترین هتل بندرعباس در رده ۲ ستاره
 • هتل ناز ۲ بندرعباس: هتل ارزان سه ستاره با امتیاز بالای رضایتمندی مهمانان
 • هتل آپادانا بندرعباس: هتل سه ستاره بندرعباس با بیشترین تقاضا

هتل های ساحلی بندرعباس

در بندرعباس چالشی برای رزرو هتل نزدیک دریا ندارید، چرا که تقریبا تمام هتل‌های این شهر در فاصله کمتر از ۷۰۰ متری تا ساحل خلیج فارس قرار دارند. بنابراین، بهتر است بگوییم تنها هتل فروغ و هتل آپارتمان سفید بندرعباس فاصله‌ای بیش از ۲ کیلومتری با دریا دارند و هتل ساحلی بندرعباس محسوب نمی‌شوند.

هتل بندرعباس نزدیک فرودگاه

معمولا افرادی که برای سفر کاری و کوتاه مدت به بندرعباس سفر می کنند، به دنبال رزرو هتل بندرعباس نزدیک فرودگاه هستند. برخی مواقع نیز افراد برای سفر به جزایر جنوب ایران از جمله قشم و کیش، مسیر بندرعباس را انتخاب می‌کنند. در این مواقع، بعد از رزرو هتل کیش یا رزرو هتل قشم می‌توانید پرواز برگشت سفر خود را از فرودگاه بندر عباس رزرو کنید و شب آخر سفر خود را در یکی از هتل‌های نزدیک فرودگاه بندرعباس اقامت داشته باشید. اگرچه فاصله تمام هتل‌های بندر عباس تا فرودگاه چندان زیاد نیست؛ اما نزدیک‌ترین هتل‌ها به فرودگاه عبارتند از:

هتل بندرعباس نزدیک بازار

به طور کلی اکثر مراکز خرید و بازارهای مهم بندرعباس در محدوده هتل‌های این شهر قرار دارند. در لیست زیر نزدیکترین هتل‌های بندرعباس به ۴ مرکز خرید و بازار مهم در این شهر معرفی شده‌اند.

 • هتل های نزدیک سیتی سنتر بندرعباس: هتل آپادانا و هتل ایران، هتل آتیلار
 • هتل بندرعباس نزدیک بازار قدیم: هتل ایران
 • هتل های بندرعباس نزدیک مرکز خرید ستاره جنوب: هتل ایران و هتل هرمز
 • هتل های نزدیک بندرعباس مال: هتل فروغ بندر 

قیمت هتل‌های بندرعباس

زمانی که اولویت شما در انتخاب و رزرو هتل بندرعباس قیمت آن است، می‌توانید با در نظر گرفتن برخی ملاحظات متناسب با بودجه موردنظر خود هتل رزرو کنید و قیمت تور مسافرتی خود به جنوب ایران را کاهش دهید. قیمت هتل بندرعباس علاوه‌بر تعداد ستاره هتل به موارد دیگری نیز بستگی دارد که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم:

زمان سفر و تاریخ رزرو هتل

اگر می‌خواهید هتل بندرعباس را با بهترین قیمت رزرو کنید، به تاریخ سفر خود توجه کنید. ایام تعطیلات و زمان‌هایی که تقاضای سفر به بندرعباس بیشتر است، قیمت هتل‌ها با افزایش نسبی همراه است. به طور مثال از اوایل پاییز تا اوایل بها با توجه به آب‌و هوای معتدل بندرعباس، گردشگران بیشتری به این شهر سفر می‌کنند. اما در فصل تابستان به خاطر گرمای شدید هوا و کاهش تعداد مسافران، هتل‌ها اتاق‌های خود را با تخفیف بیشتری ارائه می‌دهند.

نوع اتاق

برای رزرو هتل ارزان بندرعباس، بهتر است اتاق‌های استاندارد را رزرو کنید و سراغ سوئیت و آپارتمان‌های رویال و.. نروید. البته زمانی برای تعداد نفرات بالا هتل رزرو می کنید، قیمت هتل بندر عباس با انتخاب سوئیت و آپارتمان با ظرفیت بالا بهتر از رزرو چندین اتاق مجزا است.

سال تاسیس

به طور معمول، هتل‌های تازه تاسیس با ارائه خدمات و امکانات باکیفیت‌تر و به سبب نوساز  و تمیز بودن اتاق‌ها قیمت کمی بیشتری در مقایسه با هتل‌های هم‌رده و حتی رده بالاتر دارند.

مزایای رزرو هتل بندرعباس از اقامت ۲۴

اقامت ۲۴ با ارائه لیست هتل‌های بندرعباس همراه با اطلاعات کامل از خدمات و امکانات و تصاویر هر هتل، امکان بررسی و مقایسه هتل‌ها را به سادگی فراهم کرده است. می‌توانید با استفاده از فیلتر قیمت، بازه قیمتی مدنظر خود را تعیین کنید و تنها گزینه‌های موجود در این محدوده قیمت را مشاهده کنید.

بیشترین تخفیف رزرو هتل بندرعباس را می‌توانید در اقامت۲۴ دریافت کنید؛ این سامانه با بیشترین تعداد مشتریان و سابقه همکاری بلندمدت با هتل‌های بندر عباس بهترین قیمت رزرو هتل را تضمین می‌کند. پس با خیال راحت و در کوتاه‌ترین زمان می توانید هتل دلخواه خود را رزرو و واچر هتل را به صورت آنی دریافت کنید.

سوالات متداول

بهترین هتل بندرعباس کدام هتل است؟

بهترین هتل های بندرعباس در رده ۵ ستاره هتل هما و هتل هرمز و در رده چهار ستاره هتل استاتیس و هتل آتیلار محسوب می‌شوند.

هتل های بندرعباس نزدیک دریا کدام‌اند؟

اکثر هتل‌ های بندرعباس در فاصله کمتر از ۷۰۰ متری ساحل قرار گرفته‌اند و تنها هتل فروغ و هتل آپارتمان سفید بندرعباس هستند که بیشتر از ۲ کیلومتر با ساحل فاصله دارند.

قیمت رزرو هتل در بندرعباس چقدر است؟

قیمت هتل‌ های بندرعباس علاوه‌بر تعداد ستاره و سطح خدمات و امکانات آن، به مواردی مانند نوساز یا قدیمی بودن هتل، تاریخ سفر و نوع اتاق انتخابی شما بستگی دارد. برای بررسی و مقایسه قیمت هتل‌های بندرعباس به سایت اقامت۲۴ مراجعه کنید.

کدام هتل بندرعباس نزدیک بازار قدیم است؟

هتل ایران بندرعباس در کمترین فاصله با بازار قدیم قرار گرفته است.

بهترین گزینه برای رزرو هتل ارزان بندرعباس کدام هتل‌هاست؟

هتل آپادانا، هتل فروغ بندر و هتل ناز ۲ در صدر ارزان‌تربن هتل‌های بندرعباس هستند.