back-image-blurback-image

به شهر اهواز و رزرو هتل های اهواز خوش آمدید

هتل 5 ستاره پارس اهواز
هتل 3 ستاره پرشیا اهواز
هتل 3 ستاره نادری اهواز
هتل 5 ستاره پارس اهواز
هتل 3 ستاره پرشیا اهواز
هتل 3 ستاره نادری اهواز
هتل پارس اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪25

هتل پارس اهواز

شروع قیمت از ۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان

هتل نادری اهواز

تخفیف رزرو تا

٪12

هتل نادری اهواز

شروع قیمت از ۸۴۹,۶۰۰ تومان

هتل پرشیا اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪17

هتل پرشیا اهواز

شروع قیمت از ۱,۰۶۲,۰۰۰ تومان

هتل عمارت مرمر اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل عمارت مرمر اهواز

شروع قیمت از ۲,۳۷۵,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان ایرانیکا(مهر اصل) اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪11

هتل آپارتمان ایرانیکا(مهر اصل) اهواز

شروع قیمت از ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

هتل ایران اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪10

هتل ایران اهواز

شروع قیمت از ۸۴۵,۰۰۰ تومان

هتل اکسین اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪30

هتل اکسین اهواز

شروع قیمت از ۲,۵۴۰,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان هدیه اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪6

هتل آپارتمان هدیه اهواز

شروع قیمت از ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

هتل آپارتمان آرامش اهواز

تخفیف رزرو تا

٪12

هتل آپارتمان آرامش اهواز

شروع قیمت از ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

هتل باغ معین اهواز

تخفیف رزرو تا

٪6

هتل باغ معین اهواز

شروع قیمت از ۱,۴۸۵,۰۰۰ تومان

هتل تختی اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪22

هتل تختی اهواز

شروع قیمت از ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

هتل سومیا اهواز

تخفیف رزرو تا

٪3

هتل سومیا اهواز

شروع قیمت از ۳,۰۲۰,۰۰۰ تومان

مهمانپذیر زاگرس اهواز

فروش نوروزی

تخفیف رزرو تا

٪20

مهمانپذیر زاگرس اهواز

شروع قیمت از ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

هتل صدف اهواز

تخفیف رزرو تا

٪5

هتل صدف اهواز

شروع قیمت از ۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

رزرو هتل های اهواز با تخفیف ویژه

سفر به خوزستان و اقامت در هتل‌های اهواز انتخابی عالی برای دیدن زیبایی‌های جنوب ایران است. با رزرو هتل اهواز از اقامت ۲۴ به تمام هتل‌های این شهر، همراه با تصاویر و نظرات مهمانان دسترسی دارید. می‌توانید بهترین هتل های اهواز را نزدیک مراکز خرید یا جاذبه‌های دیدنی با تخفیف ویژه رزرو کنید. در ابتدا بهتر است از تمام نکات مهم برای رزرو آنلاین هتل اهواز مطلع شوید تا کاملا آگاهانه به بررسی و مقایسه هتل‌ها بپردازید.

بهترین هتل های اهواز

برای تجربه اقامتی دلنشین در بهترین هتل‌های اهواز می‌‌توانید تنها هتل ۵ ستاره اهواز یعنی هتل پارس اهواز را انتخاب کنید یا سراغ هتل‌های سه ستاره با بیشترین رضایت مهمانان بروید؛ چرا که در لیست هتل‌های ۴ ستاره اهواز گزینه‌ای وجود ندارد.

هتل ۵ ستاره اهواز

هتل پارس اهواز تنها هتل پنج ستاره در این شهر است که سال ۱۳۵۲ افتتاح و در سال ۱۳۹۵ بازسازی شده است. اکثر مهمانان این هتل بیشترین امتیاز را به موقعیت مکانی هتل داده‌اند. اقامت در هتل پارس با اتاق‌هایی رو به رودخانه کارون بیشتر برای سفرهای خانوادگی و کاری طرفدار دارد. استفاده از استخر روباز هتل برای آقایان امکان پذیر است.

هتل‌های ۳ ستاره اهواز

انتخاب‌های بعدی شما برای رزرو بهترین هتل اهواز به رده هتل‌های سه ستاره می‌رسد؛ چرا که در اهواز هتل چهار ستاره وجود ندارد. بعد از مقایسه هتل‌های سه ستاره اهواز با یکدیگر، به تفاوت‌های زیر می‌رسیم:

  • هتل سومیا و عمارت مرمر تازه تاسیس‌ترین هتل‌های سه ستاره اهواز هستند.
  • هتل نادری بزرگترین و باسابقه‌ترین هتل ۳ ستاره در اهواز محسوب می‌شود.
  • هتل سومیا، هتل اکسین و عمارت مرمر به ترتیب بیشترین رضایتمندی مهمانان را کسب نموده‌اند.
  • هتل نادری و هتل پرشیا اهواز در محله نادری اهواز قرار گرفته‌اند
  • هتل سومیا و هتل عمارت مرمر در کیانپارس اهواز واقع شده‌اند.
  • عمارت مرمر بیشترین قیمت رزرو هتل سه ستاره در اهواز را دارد، در حالی‌که هتل نادری و هتل پرشیا جزو هتل های قیمت مناسب اهواز در رده سه ستاره هستند.

بهترین منطقه برای رزرو هتل اهواز

اگر برای اولین بار به اهواز سفر می‌کنید، احتمالا درباره موقعیت هتل های اهواز روی نقشه و انتخاب منطقه مناسب برای رزرو هتل هیچ ایده‌ای ندارید. موقعیت مکانی هتل برای دسترسی شما به مراکز مهم شهر و جاهای دیدنی اهواز حائز اهمیت است. پس بهتر است در ادامه با چند محله پرطرفدار برای رزرو هتل های اهواز آشنا شوید:

هتل های اهواز نادری

محله نادری یکی از محله‌های اصیل و خیابان نادری از خیابان‌های قدیمی شهر اهواز است که حال و هوای جذابی دارد. انواع مغازه‌ها، دستفروش‌های کنار خیابان و اغذیه‌فروشی‌ها در این خیابان وجود دارد؛ به طوری که می‌توان نادری را یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های اهواز دانست. برای رزرو هتل اهواز در محله نادری می‌توانید یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب کنید:

هتل‌های اهواز کیانپارس

اگر می خواهید در محله‌ای مرفه و مدرن از اهواز اقامت داشته باشید، هتل های اهواز کیانپارس را انتخاب کنید. محله کیانپارس در غرب رود کارون، حدفاصل پل سیاه تا پل سوم را در برمی‌گیرد. بسیاری از مراکز خرید اهواز در این منطقه قرار دارند. در کل، با وجود پارک‌ها و رستوران‌های ساحلی مانند ریف و کشتی‌های تفریحی که ضمن سرو غذا موسیقی زنده اجرا می‌کنند، کیانپارس شب‌های پرشور و نشاطی دارد.با نگاهی به موقعیت هتل‌های اهواز روی نقشه خواهید دید که چهار هتل زیر گزینه‌های شما برای رزرو هتل اهواز در کیانپارس هستند:

هتل های اهواز گلستان

محله گلستان به خاطر نزدیکی به دانشگاه چمران و جندی شاپور اهواز، بیمارستان گلستان و جاذبه‌هایی مانند پارک قوری  و خیابان لشکر اهواز جزو مناطق محبوب رزرو هتل در اهواز است. هتل‌های اهواز در نزدیکی این منطقه عبارتند از هتل نیشکر اهواز و هتل بوستان اهواز.

قیمت هتل در اهواز

قیمت هتل های اهواز، با توجه به عوامل مختلف مثل فصل سفر و نوع هتل متفاوت است. در فصول پاییز و زمستان، تقاضای سفر برای اهواز افزایش پیدا می‌کند و هزینه‌های سفر و قیمت رزرو هتل در اهواز به همان نسبت افزایش پیدا می‌کند. برای رزرو ارزان هتل در اهواز، بهتر است از یک ماه قبل هتل مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین رزرو کنید. همچنین می‌توانید با رزرو تور مسافرتی اهواز از اقامت ۲۴ به صورت همزمان هتل و بلیط هواپیما را رزرو کنید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.

جاذبه‌های سفر به اهواز

خوزستان یکی از استان‌های گرمسیر ایران است که بهار و تابستان‌هایی بسیار گرم دارد. بنابراین از اواسط پاییز تا اوایل بهار بهترین زمان سفر به اهواز است. اگر می‌خواهید در سفر به اهواز جاذبه‌های بیشتری از طبیعت خوزستان را ببینید، پیشنهاد می‌کنیم از شهرهای اطراف اهواز نیز غافل نشوید.

با رزرو هتل اندیمشک می توانید به بازدید از تنگوان و سد دز بروید.

برای دیدن زیبایی‌های طبیعت در کول خرسون و دریاچه شهیون یک یا چند شب اقامت در هتل های دزفول را در نظر داشته باشید.

از زیبایی‌های جنوب خوزستان نیز غافل نشوید؛ اقامت در هتل آبادان و گشت و گذار در تالاب شادگان تجربه‌‌ای به یاد ماندنی برای شما رقم خواهد زد. البته با وجود نزدیکی آبادان و خرمشهر، گزینه‌های دیگری برای اقامت در هتل خرمشهر نیز پیش روی شما قرار دارد.

هتل های خیابان کیانپارس اهواز کدامند؟

خیابان کیانپارس هتل های محبوب اهواز مثل هتل سومیا و هتل آپارتمان هدیه را در خود جای داده است.

قیمت هتل های اهواز چقدر است؟

قیمت هتل های اهواز با توجه به فصل سفر، تعداد ستاره هتل، خدمات هتل، موقعیت مکانی هتل و تعداد و نوع وعده‌های غذایی متفاوت است. برای رزرو هتل اهواز اقامت ۲۴ می‌توانید از فیلتر بازه قیمت استفاده کنید و با مشخص کردن محدوده قیمتی مدنظر خود، تنها هتل‌های موجود در این بازه قیمتی را مشاهده کنید.

چگونه هتل های ارزان اهواز را رزرو کنم؟

برای مشاهده هتل های ارزان اهواز، از قسمت فیلترهای درجه هتل (ستاره هتل) و نوع مکان اقامتی کمک بگیرید. قیمت هتل های اهواز در فصل بهار و تابستان کاهش می‌یابد.

مزایای رزرو هتل های اهواز از اقامت24 چیست؟

اقامت ۲۴ به عنوان مرکز رزرواسیون آنلاین هتل در ایران، تمامی هتل های اهواز را پوشش داده است. شما در صفحه رزرو هتل اهواز میتوانید تمام مکان های اقامتی این شهر را با قیمت، ستاره و آدرس مشاهده کنید و با توجه به میزان بودجه خود انتخاب کنید. یکی دیگر از مزایای رزرو آنلاین هتل از اقامت ۲۴، وجود طیف وسیعی از نظرات کاربران در صفحه هر هتل است که با مطالعه این نظرات میتوانید در مورد کیفیت هتل از نگاه مخاطبین اطلاع پیدا کنید. از سوی دیگر اقامت ۲۴ طرف قرارداد اکثر هتل های اهواز است که همین امتیاز، دلیل قیمت پایین رزرو آنلاین هتل در این سامانه است.