بنر دسکتاپ هتل های نوروزی 1403 بلاگ
» اخبار اقامت ۲۴ » هلدینگ گردشگران شهر خورشید (اقامت ۲۴)، معین اقتصاد مقاومتی
Moein 22
اخبار اقامت ۲۴

هلدینگ گردشگران شهر خورشید (اقامت ۲۴)، معین اقتصاد مقاومتی

۲۱ مهر ۱۳۹۸ 12۲1,789

در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید ملی، طرح مثلث توسعه اقتصادی شکل گرفت. این طرح بر قاعده بخش خصوصی استوار است و اضلاع دیگر آن را کارگزاران دولت و نمایندگان مجلس شکل داده اند که ائمه جمعه نیز نقشی نظارتی بر روند اجرای آن دارند.

در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی شرکت های پیشرو و نوآور، در کنار دولت به عنوان معین اقتصاد مقاومتی عزم خود را جزم کرده اند تا گامی بلند و موثر در جهت استفاده از ظرفیت های هر منطقه به منظور توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال بردارند. در این راستا سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی با توانمند سازی و آموزش جوانان، به رشد اشتغال و تولید می پردازند. علاوه بر این، معین های اقتصادی با تجمیع سرمایه های خرد، به ایجاد واحد های اقتصادی و تولیدی بزرگ تر اهتمام می ورزند.

این طرح، مدلی دراز مدت و مبتنی بر مولفه های توسعه پایدار است. فعالان اقتصادی به عنوان یکی از مهم ترین ارکان توسعه اقتصادی پایدار، امروزه نقشی کلیدی در اجرای اقتصاد مقاومتی و توسعه اشتغال ایفا می کنند. شرکت های پیشرو و توسعه محور نقش معین های اقتصاد مقاومتی را به عهده دارند که با حضور خود در تلاشند منابع و سرمایه های مادی و انسانی را در جهت تحقق اهداف اقتصادی کشور و تسریع آن هدایت کنند.

معین های اقتصادی با انجام مطالعات و شناسایی ظرفیت های هر منطقه، پروژه هایی را با محوریت آموزش و توانمند سازی افراد در حوزه های گوناگون طراحی و اجرا می کنند. این شرکت ها، مجموعه هایی معتبر با ظرفیت های بالا در زمینه های گوناگون و مصمم به ایفای مسئولیت های اجتماعی خود هستند. تدوین برنامه راهبردی اهداف اقتصادی استان ها در استانداری ها صورت می گیرد و انتخاب معین های اقتصادی توسط فرمانداران انجام می شود.

تعیین هلدینگ گردشگران شهر خورشید (اقامت ۲۴) به عنوان معین اقتصاد مقاومتی

در همین راستا، هلدینگ گردشگران شهر خورشید (اقامت۲۴)، به مدیریت آقای دکتر صادق شریعتی، در مهر ماه سال ۱۳۹۸ موفق به عضویت در کمیته راهبردی معین های اقتصاد مقاوتی حوزه فناوری اطلاعات و هوشمند سازی استان خراسان رضوی شد.

هلدینگ گردشگران شهر خورشید (اقامت ۲۴)، مرکز ملی رزرواسیون هتل ها و اقامتگاه های کشور است که بر پایه فناوری اطلاعات و با محوریت ارائه خدمات گردشگری فعالیت می کند. این مجموعه چشم انداز خود را بر پایه توسعه صنعت گردشگری کشور و ایجاد اشتغال تدوین نموده است.

هلدینگ گردشگران شهر خورشید امیدوار است تا در مسیر رو به جلوی خود، هر روز نقشی پر رنگ تر در راستای آبادی ایران عزیز و توسعه پایدار اشتغال ایفا نماید.

 

منبع: وبلاگ اقامت ۲۴

لطفا به این مقاله امتیاز دهید ..

تعداد دیدگاهها: ۲

 1. ایده کسب و کار

  سلام و عرض وقت بخیر خدمت خانوم قائم مقامیان و مجموعه اقامت ۲۴
  بابت دریافت و منصوب شدن به این جایگاه تبریک میگم بهتون
  از سایت پربار و مفیدتون هم تشکر می کنم.

  • فاطمه قائم مقامیان

   ما هم از توجه شما ممنونیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×