معرفی هتل

هتل های ارزان محمودآباد

با آغاز تعطیلات تابستان، بازار سفر به گوشه و کنار کشور به ویژه شهر های شمالی ایران رونق گرفته و افراد بسیاری برای استفاده از این فرصت راهی سفر می شوند. اما مسافرت به ویژه در ایام شلوغ سال، اگر بدون برنامه ریزی پیش از سفر صورت بگیرد می تواند با مشکلاتی همراه باشد.

یکی از این برنامه ریزی ها، انتخاب و رزرو هتل و محل اقامت است که به عنوان یکی از اصلی ترین بخش های سفر شناخته می شود. با وبلاگ اقامت ۲۴ در معرفی و آشنایی با هتل های ارزان قیمت محمودآباد همراه باشید.

 

متل شهر قصه محمودآباد

متل شهر قصه محمودآباد یکی از هتل ها و مراکز اقامتی ارزان و در عین حال با کیفیت این شهر است. این متل ۱۲۰۰۰ متر مربع مساحت داشته و با ۶۶ اتاق، امکان اقامت را برای ۲۴۴ نفر از مسافران و گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند فراهم ساخته است.

متل شهر قصه محمود آباد با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در سال ۱۳۵۴ افتتاح شده و در سال ۱۳۹۵ مورد بازسازی قرار گرفته است.

این متل از چشم انداز زیبای آب های نیلگون دریای خزر برخوردار بوده و می توان با اقامت در این هتل بهترین تجربه از اقامت در این شهر را کسب کرد.

 

بیشتر بخوانید : “هتل های ارزان شمال ایران

 

متل شهر قصه محمودآباد
آدرس: محمودآباد، خیابان معلم، سمت دریا، متل شهر قصه

 

متل فانوس دریای محمودآباد

متل فانوس دریای محمودآباد یکی از هتل های با کیفیت و ارزان قیمت این شهر است. این هتل بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت داشته و در سال ۱۳۵۴ احداث شده و در سال ۱۳۹۵ به منظور بهبود خدمات ارائه شده مورد بازسازی قرار گرفته است.

متل فانوس دریا ۴۶ اتاق و ۱۵۰ تخت داشته که با اقامت در این هتل می توان از چشم انداز دریا بهره مند شد.

این متل به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای اقامت در سفر به شهر محمود آباد بشمار می آید.

 

متل فانوس دریای محمودآباد
آدرس: محمود آباد، خیابان آزادی، دو راهی شرکت نفت، بلوار سرداران، متل فانوس دریا

 

هتل آپارتمان الف محمود آباد

هتل آپارتمان الف محمود آباد یکی از مجموعه های اقامتی تازه ساز این شهر بوده که در سال ۱۳۹۲ افتتاح شده است. اتاق های این هتل چشم اندازی به دریا، جنگل و کوه داشته و می توان با اقامت در این هتل آپارتمان، آرامش بی نظیری را تجربه کرد.

هتل آپارتمان الف محمود آباد دارای ۴ طبقه و ۸ اتاق بوده و شرایط را برای اقامت آرام ۳۰ نفر از مسافرانی که به این شهر سفر می کنند فراهم ساخته است.

 

هتل آپارتمان الف محمود آباد
آدرس: محمودآباد، کیلومتر ۱۲ محمودآباد به بابلسر، جنب شهرک دلبند، هتل آپارتمان الف

 

هتل آپارتمان اکسین محمود آباد

هتل آپارتمان اکسین محمود آباد در سال ۹۲ در شهر محمودآباد افتتاح شده است. از بهترین ویژگی های این هتل، چشم انداز زیبا و رو به دریا و شالیزار آن بوده و همچنین این هتل از کادری مجرب و آموزش دیده برخوردار است.

هتل آپارتمان اکسین محمود آباد در مجموع ۴ طبقه، ۲۴ اتاق دارد.

 

هتل آپارتمان اکسین محمود آباد
آدرس: محمودآباد، کیلومتر ۶ جاده بابلسر، هتل آپارتمان اکسین

 

منبع : وبلاگ اقامت ۲۴

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

مرتضی کهلکی

مرتضی کهلکی هستم و به عنوان نویسنده با اقامت ۲۴ همکاری می کنم. بیش از 7 سال است که به نویسندگی می پردازم و در سابقه کاری من همکاری با خبرگزاری مهر و روزنامه خراسان نیز دیده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا