جاذبه های گردشگری مریوان

بهترین رستوران مریوان

یکی از خوشمزه ترین بخش های سفر، حضور در رستوران های شهر مقصد و چشیدن مزه غذاهای آنها است. در این مطلب قصد داریم برای آن دسته از مخاطبین که می خواهند به مریوان سفر کنند، بهترین رستوران های این شهر را معرفی کرده تا در زمان سفر خود بتوانند به راحتی در زمان صرفه جویی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

رستوران ژه مه ن مریوان

رستوران ژه مه ن یکی از رستوران های معروف و شناخته شده شهر مریوان است.

نام این رستوران به زبان کردی به معنی یک وعده غذای کامل بوده و به درستی که با حضور در این رستوران و استفاده از غذاهای آن، به صحت این نامگذاری پی می برید.

رستوران ژه مه ن دارای فضایی آرام، دلنشین و زیبا بوده و در آن می توان مزه بی نظیر غذاهای متنوع ایرانی و همچنین غذاهای محلی را چشید.

همچنین غذاهای این رستوران علاوه بر کیفیت مناسب، از قیمت خوبی نیز برخوردار بوده و گردشگران می توانند به راحتی و بدون نگرانی از هزینه غذا، در این رستوران اوقاتی خوش را سپری کنند.

رستوران ژه مه ن مریوان

 

آدرس رستوران ژه مه ن مریوان

رستوران ژه مه ن در شهر مریوان، بالاتر از میدان سپاه، جنب چاپ حافظ واقع شده است.

رستوران ژه مه ن مریوان

 

مقاله مرتبط : “معرفی غذاهای محلی مریوان

 

رستوران ساباتی هاوالان

یکی دیگر از بهترین رستوران های مریوان، رستوران ساباتی هاوالان بوده که در مجاورت دریاچه زیبای زریوار واقع شده است.

در این رستوران می توان از چشم انداز زیبای دریاچه زریوار لذت برده و طعم واقعی و لذیذ ماهی کبابی را تجربه کرد. ماهی کبابی در این رستوران و توسط آشپز زبردست آن به شیوه ای ویژه طبخ می شود. به گونه ای که ابتدا ماهی از وسط به دو نیم تقسیم شده و بدون آنکه مواده افزودنی به آن اضافه شود، بر روی توری فلزی و روی ذغال گداخته کباب می شوند.

لازم به ذکر است تمامی ماهی های طبخ شده در این رستوران از دریاچه زریوار صید و عرضه می شود.

رستوران ساباتی هاوالان

 

مقاله مرتبط : “معرفی جاهای دیدنی مریوان

 

آدرس رستوران ساباتی هاوالان

رستوران ساباتی هاوالان در شهر مریوان و در جوار دریاچه زریوار واقع شده است.

 

رستوران های ساحلی زریوار

در جوار دریاچه زیبای زریوار، رستوران های خوب و باکیفیت بسیاری وجود دارد که اصلی ترین غذایی که در آنها طبخ می شود، ماهی است. پس اگر به مریوان سفر کرده و به کنار دریاچه مریوان رفتید، حتما خوردن ماهی در رستوران های ساحلی زریوار را از دست ندهید.

 

منبع : وبلاگ اقامت ۲۴

 

 

 

۳.۷/۵ - (۱۱ امتیاز)

مرتضی کهلکی

مرتضی کهلکی هستم و به عنوان نویسنده با اقامت ۲۴ همکاری می کنم. بیش از 7 سال است که به نویسندگی می پردازم و در سابقه کاری من همکاری با خبرگزاری مهر و روزنامه خراسان نیز دیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا