» دانستنی‌های سفر » چک لیست وسایل سفر کاری؛ چه چیزهایی را نباید از یاد برد!
وسایل سفرکاری
دانستنی‌های سفر

چک لیست وسایل سفر کاری؛ چه چیزهایی را نباید از یاد برد!

۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 15۰2,518

اگر کار شما بگونه ای است که سفرهای کاری زیادی می روید، به چک لیست وسایل سفر کاری نیاز دارید. از طریق یک چک لیست وسایل سفر می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. امروز با ما در وبلاگ اقامت ۲۴ همراه باشید تا وسایل سفر کاری را با هم مرور کنیم.

چرا به چک لیست وسایل سفر کاری نیاز دارید؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از خروج از خانه به قصد سفر تازه چیزهایی که فراموش کرده اید را به یاد بیاورید. این اتفاق یکی از دغدغه های هر مسافری است.

وسایل سفرکاری
وسایل سفرکاری

حال آنکه در سفرهای کاری، شما اولویت هایی در انتخاب وسایل سفر دارید. از طرفی به همراه داشتن چمدانی سنگین در سفر کاری می تواند واقعا آزاردهنده باشد. نبود بعضی وسایل هم می تواند بر کیفیت کل سفر شما اثر بگذارد. پس انتخاب یک چک لیست ملزومات سفر خصوصا برای سفر کاری بسیار ضروری است.

نکاتی که پیش از تهیه چک لیست سفر کاری باید به آن توجه کرد

فاکتورهایی هستند که باید پیش از نوشتن لیست ملزومات سفر به آنها توجه کرد. به طور مثال شما باید آب و هوای مقصد را بررسی کرده و با توجه به آن برای خود لباس بردارید. یا مثلا لیستی که برای سفرهای کاری با سفرهای معمولی تهیه می کنید متفاوت است.

وسایل سفر کاری
وسایل سفر کاری

قطعا تعداد روزهایی که در مقصد خواهید بود هم نقش بسیار مهمی در تهیه لیست شما دارد. قطعا لیست سفر ۲ روزه با لیست سفر دو هفته ای تفاوت خواهد داشت.

مکانی که به آن سفر می کنید نیز یکی دیگر از فاکتورهاست که باید به آن توجه کنید. توجه به فرهنگ و زبان مقصد به شما کمک خواهد کرد.

نکته: حتما یک اسکن با کیفیت از مدارک خود از قبیل گواهینامه، پاسپورت، کارت اعتباری و کارتهای شناسایی همراه داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چک لیست سفر، وسائل ضروری یادتون نره!

طبیعت گردی، چک لیست سفر به دل طبیعت

چک لیست وسایل سفر کاری

این لیست شامل ضروری ترین وسایل سفر کاری می شود. البته شما بسته به شرایط و علایق خود می توانید این لیست را تغییر دهید.

چک لیست وسایل سفر کاری
چک لیست وسایل سفر کاری

همچنین…

به همراه داشتن یک کیف کاری ترجیحا کوچک پیشنهاد می شود. پاکت نامه هم یکی از وسایلی است که در سفرهای کاری ممکن است به کارتان بیاید. به همراه داشتن یک چتر کوچک سفری در صورت بارندگی در مقصد لازم است.

 

منبع: اقامت ۲۴

۳.۱/۵ - (۱۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×