banner
back-image-blurback-image

پرسش های متداول

 • پاسخ اقامت ۲۴:مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور، با نام تجاری اقامت ۲۴، اولین و تنها دارنده تاییدیه رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، در رابطه با رزرواسیون هتل در ایران می باشد.

 • پاسخ اقامت ۲۴:ما فعالیت خدمت رسانی و رزرواسیون را از سال ۱۳۸۵ شروع نمودیم و همیشه به دنبال رفع دغدغه های مسافران و گردشگران بودیم. این دغدغه مشترک ما و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و تحقیقات و تلاشهای کارشناسان زبده ما، استفاده از فناوری های روز نرم افزاری و تحت وب و بومی سازی این فرایندها، شرکت ما را حائز چنین مقام مفتخری نمود.

  دارا بودن سیستم مکانیزه و تحت وب کامل، خدمات رزرو آنلاین، پاسخگویی آنی به مشتریان، بازدید بالای وب سایت اقامت۲۴ نسبت به سایر سایت های خدمات رسانی رزرواسیون، شبکه منسجم و متنوع بیش از ۱۲۰۰ هتل در سراسر کشور و کسب رتبه و افتخارات در سطح ملی، اقامت۲۴ را گزینه اول انتخاب مسافران و گردشگران نموده است.

 • پاسخ اقامت ۲۴:مراحل عضو شدن در باشگاه مشتریان اقامت۲۴ کاملا آسان بوده و با صرف زمانی بسیار کم، براحتی عضو باشگاه ما خواهید شد.برای عضو شدن، کافیست از قسمت بالای سایت سمت چپ، از " وارد شوید / ثبت نام " اقدام نمایید. کافیست در پنجره باز شده مشخصات صحیح خود را پر نمایید تا براحتی عضو شوید و از خدمات ما بهره لازم را ببرید. یادتان نرود، رمز عبور و پسورتان را همیشه حفظ نمایید. برای مراجعه به پنل کاربریتان در دفعات بعد باید از همان قسمت استفاده نمایید.

 • پاسخ اقامت ۲۴:شما با عضویت در سایت اقامت ۲۴ و ورود به حساب کاربری ، می توانید اطلاعات کاربری خود را ویرایش نمایید ، لیستی از رزروهای هتلی که تاکنون انجام داده اید را مشاهده و همچنین از خدمات باشگاه مشتریان سایت اقامت ۲۴ نیز استفاده کنید.

  پنل کاربری سایت

  حساب کاربری از چندین قسمت تشکیل شده است که عبارتند از :

  • اطلاعات کاربری
  • رزروهای من
  • آوانس های من
  • افزایش اعتبار
  • تغییر رمز عبور

  اطلاعات کاربریدر قسمت اطلاعات کاربری می توانید ، اطلاعات خود از قبیل آدرس ایمیل ، شماره تماس و ... را تغییر دهید.

  رزروهای مندر قسمت رزروهای من ، می توانید وضعیت رزروهای خود را بررسی و تمامی رزروهای خود اعم از مواردی که موفقیت آمیز بوده و یا مواردی که لغو شده اند را با مشخصات کامل آن ها مشاهده نمایید.

  آوانس های مندر سیستم باشگاه مشتریان اقامت ۲۴ ، به امتیازهای کسب شده ، آوانس می گویند. در بخش آوانس های من ، تمامی امتیازاتی که تاکنون از اقامت ۲۴ کسب کرده اید را مشاهده می نمایید. این امتیازات می تواند از طریق فعالیت هایی از قبیل انجام رزروهای موفق ، نظردهی در مورد هتلی که در آن اقامت داشته اید و همچنین معرفی اقامت ۲۴ به دوستان خود افزایش یابد.

  افزایش اعتباردر این بخش می توانید اعتبار خود را برای انجام رزروهای آتی از طریق سایت اقامت ۲۴ ، افزایش دهید.

  تغییر رمز عبوردر این بخش ، می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

 • پاسخ اقامت ۲۴:پس از اینکه هتل مورد نظر خود را در وب سایت اقامت ۲۴ ، با توجه به مقصد سفر ، تاریخ و میزان بودجه خود انتخاب کردید می توانید اتاق مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و در فرایند نهایی کردن رزرو ، در وب سایت ثبت نام کرده و در صورتی که ثبت نام پیش تر انجام شده باشد به کنترل پنل وارد شوید و هزینه اقامت در هتل را پرداخت نمایید.

 • پاسخ اقامت ۲۴: پس از ثبت رزرو در سایت اقامت ۲۴ و نهایی کردن آن ، شماره پیگیری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود که می توانید با مراجعه به وب سایت اقامت ۲۴ و وارد کردن آن در قسمت مورد نظر ، وضعیت رزرو خود را بررسی و واچر هتل را به صورت آنلاین دریافت کنید.

 • پاسخ اقامت ۲۴:بلی. این کار به راحتی صورت می گیرد. می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید و از بخش اطلاعات کاربری ، اطلاعات خود را ویرایش کنید.

 • پاسخ افامت ۲۴:می توانید هزینه رزرو هتل را به روش های مختلف اعم از پرداخت آنلاین و پرداخت به حساب و کارت انجام دهید.

 • پاسخ اقامت ۲۴:شما از طریق درگاه آنلاین بانکی در سایت اقامت ۲۴ و داشتن شماره کارت ، رمز اینترنتی (رمز دوم) کارت ، شماره CVV2 و تاریخ انقضای کارت می توانید از طریق هر نوع کارت بانکی ، هزینه رزرو را پرداخت نمایید

 • پاسخ اقامت ۲۴:سایت اقامت ۲۴ ، با توجه به ماهیت خدماتی که دارد، در قبال خدمات رزرو هتلی که از طریق این سامانه انجام می شود کاملا مسئول است. بدین صورت که پس از ثبت نهایی رزرو در سایت اقامت ۲۴ ، مسئول پشتیبان رزرو شما ، از قبل از سفر شما تا بعد از آن آماده ارائه خدمات به شما می باشد. در صورت عدم رضایت از خدمات هتل ، ناهماهنگی های احتمالی در مراحل رزرو تا پذیرش مسافر در هتل ، همگی جزو موارد مهم در فرایند رزرواسیون هتل از طریق اقامت ۲۴ است و مورد بررسی واحد ارتباط با مشتریان این مجموعه قرار می گیرد.