» گوناگون » ۷ هدیه مناسب برای علاقه مندان به طبیعت گردی
چادر مسافرتی
گوناگون

۷ هدیه مناسب برای علاقه مندان به طبیعت گردی

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ 7۰1,440

یکی از مشکلاتی که همه ما گاهاً با آن روبرو می شویم، خرید هدیه برای افراد گوناگون است. هنگامی که می خواهیم برای فردی هدیه خریداری کنیم این سوال که چه چیز بخرم همیشه می تواند سوالی آزار دهنده و دردسر ساز باشد.

اما اگر با علایق و سلیقه های مخاطب خود آشنایی داشته باشیم، می توان بهترین انتخاب و خرید هدیه را انجام داد.

در این مطلب وبلاگ اقامت ۲۴ قصد دارد تا چند هدیه مناسب برای افراد علاقه مند به طبیعت گردی را معرفی نماید تا در صورتی که بخواهید برای اینگونه افراد هدیه ای تهیه کنید بهترین و درست ترین انتخاب را انجام دهید.

از آنجایی که طبیعت گردی و گشت و گذار در طبیعت نیازمند لوازم و تجهیزات بسیاری است، شما با سطح وسیعی از انتخاب ها مواجه هستید که در ادامه با برخی از آنها آشنا می شویم.

 

مقاله مرتبط : “لیست لوازم مهم سفر

 

مقاله مرتبط : “سفر سالم، چطور سفر کنیم؟

 

صندلی مسافرتی تاشو

نشستن در دل طبعیت و گوش دادن به صدای حیات وحش، یکی از لذت بخش ترین کارها در طبیعت گردی بوده و تمام مخاطبان این نوع از گردشگری تمایل دارند در سفرهای خود این کار را تجربه کنند.

از این رو همراه داشتن یک صندلی تاشو و سبک می تواند یکی از بهترین لوازم همراه طبیعت گردها بشمار آمده و همچنین بهترین انتخاب برای هدیه به یک طبیعت گرد باشد.

 

صندلی مسافرتی تاشو
همراه داشتن یک صندلی تاشو و سبک می تواند یکی از بهترین لوازم همراه طبیعت گردها بشمار آید

 

کیسه خواب

ماندن و خوابیدن در زیر سقف آسمان بهترین بخش طبیعت گردی بشمار آمده که برای این کار همراه داشتن یک کیسه خواب خوب و مناسب الزامی است.

به همین علت هنگامی که می خواهید به یک طبیعت گرد هدیه ای بدهید، شاید کیسه خواب یکی از بهترین گزینه ها بوده و بتواند مخاطب هدیه شما را بسیار غافل گیر کند.

 

کیسه خواب

 

منقل تاشو

از آنجایی که طبیعت گردها علاقه دارند تا غذای خود را در دل طبیعت و با استفاده از آتش و زغال آماده کنند، همراه داشتن یک منقل سبک، تاشو و کم جا، یکی از ملزومات طبیعت گردی است.

پس خرید یک مقنل تاشو می تواند یک انتخاب مناسب برای هدیه به یک طبیعت گرد بوده و تا حد بسیاری برای وی مفید واقع گردد.

 

منقل تاشو
همراه داشتن یک منقل سبک، تاشو و کم جا، یکی از ملزومات طبیعت گردی است.

 

اجاق سفری کوچک

بطور حتم یک اجاق سفری کوچک در سفر به دل طبیعت بسیار کارآمد و مفید بوده و همچنین خرید این نوع وسیله به عنوان هدیه برای یک طبیعت گرد می تواند انتخابی هوشمندانه بشمار آید.

 

اجاق سفری کوچک

 

چادر مسافرتی

حضور در طبیعت و کمپ زدن در محل هایی به دور از هر گونه هیاهوی شهر، بدون داشتن چادر مسافرتی مناسب معنا نداشته و هرگز اینگونه سفرها بدون برپایی چادر تکمیل نمی شود.

پس اگر قصد خرید هدیه برای فردی که علاقه مند به طبیعت گردی است را دارید، خرید چادر مسافرتی می تواند بهترین گزینه بشمار آید.

 

چادر مسافرتی

 

یخچال مسافرتی

سرد نگهداشتن مواد غذایی و آب آشامیدنی، در طول سفر به طبیعت یکی از اصلی ترین و سخت ترین بخش های اینگونه گردش ها بوده و همواره یکی از مشکلات همراه طبیعت گردها است.

خرید و هدیه دادن یک یخچال و یا محفظه خنک نگهدارنده مواد غذایی می تواند به عنوان یکی از بهترین هدایا به طبیعت گردها بشمار آید.

 

هدیه برای علاقه مندان طبیعت گردی

 

چاقو چندکاره

طبیعت گردها معمولا لوازم زیادی را با خود به دل طبیعت نبرده و به دلیل اینکه گاهی مسیرهای زیادی را به صورت پیاده روی سپری می کنند، تنها یک کوله پشتی با خود حمل کرده و لوازم ضروری را در آن قرار می دهند.

از این یک چاقو چند کاره که در خود مجموعه ابزار دم دستی و کار راه انداز را گنجانده باشد و جای زیادی را نیز اشغال نکند، می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه به اینگونه افراد باشد.

 

هدیه برای علاقه مندان طبیعت گردی
چاقو چندکاره می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه به طبیعت گردها باشد.

 

منبع : وبلاگ اقامت ۲۴

 

 

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×