جاذبه های گردشگری شیرازجاهای دیدنی شیراز

پارک شیراز : معرفی، عکس و آدرس

سفر به شیراز در درجه اول برای بازدید از تاریخ و تمدن کهن این سرزمین و نیز بهره بردن از باغ های زیبا و تاریخی آن صورت می گیرد. اما این شهر تنها به جاذبه های تاریخی محدود نشده و در سفر به شیراز می توان تفریحات بی نظیری را تجربه کرد.

با وبلاگ اقامت ۲۴ در معرفی تفریحات شیراز همراه باشید.

 

پارک آبی کوثر شیراز

پارک آبی شیراز یکی از مکان های تفریحی این شهر بوده که در روزهای گرم سال، مخاطبان و مسافران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. این مجموعه که با استفاده از بروزترین و آخرین تکنولوژی های روز احداث شده، از استانداردهای لازم در این حوزه برخوردار است.

 

بیشتر بخوانید : “جاهای دیدنی شیراز با عکس و آدرس

 

پارک آبی کوثر شیراز
آدرس: شیراز . بلوار فرهنگ شهر. ایستگاه ۱۱

 

پارک آبی کوثر شیراز، ظرفیت پذیرش ۳۰۰ نفر را داشته و با حضور در این مجموعه و بهره مندی از بازی های ایجاد شده در این مجموعه می توان تجربه ای خاص و ویژه را تجربه کرد.

در این پارک آبی می توان از بازی هایی نظیر سرسره های مهیج، چاله فضایی، توپ موج، سونا، استخر و جکوزی بهره برد.

پارک آبی کوثر شیراز

 

بیشتر بخوانید : “آشنایی با باغ های زیبای شیراز

 

پارک آزادی شیراز

یکی از قدیمی ترین پارک های شیراز که به عنوان بزرگترین پارک این شهر نیز شناخته می شود، پارک آزادی این شهر بوده که در منطقه شمالی شیراز واقع شده است.

در این پارک، تفریحات بسیاری مانند شهربازی، دریاچه مصنوعی، قایقرانی و تالار نمایش وجود داشته و می توان با حضور در این پارک، روز فوق العاده ای را تجربه کرد.

پارک آزادی شیراز
پارک آزادی ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پارک های شیراز

 

شهربازی آزادی شیراز

شهربازی آزادی شیراز در قدیمی ترین و بزرگترین پارک این شهر واقع شده است. در این شهر بازی انواع وسایل بازی مهیج وجود داشته و می توان هیجان حضور در یک شهربازی را به خوبی در این پارک تجربه کرد.

شهربازی آزادی شیراز
آدرس : شیراز ، فلکه گاز ، بوستان آزادی

 

شهر بازی لونا پارک

در شمال شهر شیراز و در نزدیکی دروازه قرآن، پارکی با نام لونا پارک وجود دارد. این شهر بازی حدود ۳۰ سال قدمت داشته و در منطقه ای با چشم انداز زیبا از شهر شیراز واقع شده است.

شهر بازی لونا پارک
آدرس: شیراز دروازه قرآن ، شهربازی لونا پارک

 

این پارک طبیعی که دسترسی آسانی از هتل بزرگ شیراز، هتل رویال و رستوران هفت خان دارد، یکی از مکان های تفریحی شیراز بشمار آمده و همه روزه علاوه بر اهالی شیراز، مسافران بسیاری نیز برای بهره مندی از تفریحات آن به این پارک سفر می کنند.

 

 

منبع : وبلاگ اقامت ۲۴

۴.۹/۵ - (۴۷ امتیاز)

مرتضی کهلکی

مرتضی کهلکی هستم و به عنوان نویسنده با اقامت ۲۴ همکاری می کنم. بیش از 7 سال است که به نویسندگی می پردازم و در سابقه کاری من همکاری با خبرگزاری مهر و روزنامه خراسان نیز دیده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا