اخبار اقامت ۲۴

نشست هم‌اندیشی توسعه صنعت گردشگری با حضور مدیران اقامت۲۴

نشست هم‌اندیشی توسعه صنعت گردشگری با حضور مدیران اقامت۲۴ و دیگر فعالان صنعت گردشگری و هتلداری از سراسر کشور و در شهر کتالم و ساداتشهر برگزار می شود.
این نشست از امروز ،پنج شنبه ۱۱ آبان و با حضور بزرگان حوزه گردشگری در این منطقه برگزار می گردد.محمد ابراهیم لاریجانی، مدیرعامل شرکت بین‌المللی خدمات مسافرتی تامین به عنوان مسئول و هماهنگ‌کننده برگزاری این رویداد، در گفتگو با خبرنگار اقامت ۲۴ ابراز کرد: این نشست به همت آقای “مجتبی رضوانی” شهردار کنونی سادات‌شهر و کتالم و از مدیران ارشد صنعت گردشگری در کشور با حضور جمعی بالغ بر یکصد نفر از فعالان صنعت گردشگری شامل مدیران هتل ها ، آژانس‌ها ، مدیران کل سابق میراث فرهنگی و گردشگری ، اساتید دانشگاه ، کارشناسان و نمایندگان موسسات آموزشی برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه محل برگزاری این نشست، سالن دانشگاه علوم پزشکی در میانحاله خواهد بود ، افزود: این نشست‌ها به صورت سالیانه و با حضور جمعی از مدیران اسبق و فعلی صنعت گردشگری کشور برگزار می‌شود.

 اقامت 24

وبلاگ اقامت ۲۴ این نشست مهم و ملی را  پوشش خبری می دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید ..

مرتضی کهلکی

مرتضی کهلکی هستم و به عنوان نویسنده با اقامت ۲۴ همکاری می کنم. بیش از 7 سال است که به نویسندگی می پردازم و در سابقه کاری من همکاری با خبرگزاری مهر و روزنامه خراسان نیز دیده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا