اخبار اقامت ۲۴

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار اختصاصی اقامت ۲۴، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با حضور ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور و ناصرعلی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، صبح روز ۳۰ تیر ماه افتتاح شد.

اقامت 24 در الکامپ 96

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور، پس از افتتاح مراسم، به بازدید از سالن‌های شرکت‌های بخش خصوصی، دولت الکترونیکی و الکام‌استارز پرداخت.
در این نمایشگاه بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی به مدت چهار روز، آخرین خدمات، محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.

اقامت 24 در الکامپ 96

مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور، اقامت ۲۴ نیز یکی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه بوده و با ایجاد غرفه ای منحصر به فرد و شگفتانه هایی ویژه، پذیرای بازدیدکنندگان عزیز در سالن ۳۸A این نمایشگاه است.

اقامت 24 در الکامپ 96

این گردهمایی بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، در فضایی به وسعت ۶۰ هزار متر مربع به مدت ۴ روز برپا می باشد . پیشنهاد میکنیم این فرصت ویژه را از دست نداده و ضمن بازدید از این نمایشگاه، از غرفه اقامت ۲۴ نیز بازدید کنید و از شگفتانه ها و بسته های ویژه درنظر گرفته شده توسط این سامانه بهره مند شوید.

منبع : وبلاگ اقامت ۲۴

لطفا به این مقاله امتیاز دهید ..

مرتضی کهلکی

مرتضی کهلکی هستم و به عنوان نویسنده با اقامت ۲۴ همکاری می کنم. بیش از 7 سال است که به نویسندگی می پردازم و در سابقه کاری من همکاری با خبرگزاری مهر و روزنامه خراسان نیز دیده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا