اخبار اقامت ۲۴

وب سایت جدید اقامت ۲۴ راه اندازی شد

همان طور که می دانید فناوری اطلاعات و تکنولوژی های ارائه شده در آن هر روز در حال تغییر است. بنابراین پس از یکسال از ارائه نسخه قدیم سایت و با توجه به نیازهای اساسی کاربران سایت و بازخوردهایی که از کاربران گرفته ایم و همچنین لزوم استفاده از تکنولوژی های  فنی جدید در راه اندازی سایت ،  بر آن شدیم تا بر روی طراحی و راه اندازی نسخه جدیدی از سایت اقامت ۲۴ فعالیت خود را ادامه دهیم. در نسخه جدید سایت ، مواردی که در وب سایت قدیم از کاربران بازخورد دریافت کرده بودیم تصحیح شده و بهبود مستمر در ارائه خدمات، هدف اصلی از ایجاد آن است.

در ابتدای کار، از نسخه آزمایشی سایت رونمایی می شود و پس از اطمینان از صحت ۱۰۰% کارها ، نسخه اصلی در اختیار کاربران قرار می گیرد. در وب سایت جدید، بر روی رابط و تجربه کاربری تاکید زیادی شده است به طوری که کاربران سایت اقامت ۲۴ بتوانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن ، خدماتی را که دنبال آن هستند یافته و رزرو هتل مورد نظر خود را انجام دهند.

امید است که با شروع سال ۱۳۹۶ و رونمایی از نسخه جدید سایت اقامت ۲۴ ، بتوانیم رضایت شما کاربران عزیز سایت را هر چه بیشتر فراهم کنیم.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید ..

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا