» گوناگون » کشینه خرید اینترنتی جذاب وسود آور
خرید اینترنتی کشینه
گوناگون

کشینه خرید اینترنتی جذاب وسود آور

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ 8۰959

امروزه با همگانی شدن خرید های اینترنتی خریداران به دنبال بهترین خدمات و اجناس همراه با پایین ترین قیمت هستند. فروشگاه های مختلف با ارائه تخفیف های استثنایی سعی در فروش بیشتر دارند. طی چند سال اخیر شاهد هستیم که مفهوم کوپن تخفیف و حراجی آنلاین در بین ایرانیان رواج پیدا کرده است. حال طی چند سال گذشته در دنیا واژه جدیدی جایگزین تخفیف شده است وآن کش بک می باشد. کش بک به معنای بازگشت وجه نقد می باشد. خریدهای کش بک دار به این معنا می باشند که بعد از اتمام پروسه خرید کاربر درصدی از مبلغ خرید را به صورت کش بک در حساب کاربری خود دریافت می کند.

کشینه افتخار دارد به عنوان اولین سایت رسمی در ایران  کش بک را برای کاربران خرید اینترنتی فراهم کرده است. کشینه برای کاربرانی که از طریق کشینه از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنند و یا خدمات دریافت کنند از ۱% تا ۴۰% کش بک ارائه می دهد.

چگونگی عضویت در کشینه ودریافت کش بک :

خرید اینترنتی کشینه
خرید اینترنتی کشینه

عضویت در کشینه کاملا رایگان میباشد و کاربران محترم ۶۰۰۰ تومان در بدو ورود هدیه خوش آمدگویی دریافت خواهند نمود، همچنین با معرفی هر دوست، کاربر معرفی کننده ۸۰۰۰ تومان هدیه معرفی به دوست دریافت خواهد نمود. دریافت کش بک به این صورت است که کاربر با ورود به کشینه از فروشگاه اینترنتی موردنظر خود بازدید کرده و تمامی پشنهاد ها و کدهای تخفیف موجود را مشاهده می کند، با کلیک بر روی دریافت کشینه به صفحه فروشگاه آنلاین مورد نظر هدایت شده و به طور معمول خرید خود را انجام می دهد. بلافاصله بعد اتمام مراحل خرید کاربر، کشینه خرید (کش بک) به حساب کاربری وی در کشینه واریز می شود. پس از رسیدن به سقف ۳۰ هزار تومان، کاربر می تواند درخواست کش اوت بدهد و موجود خود در کشینه را به حساب بانکی اش واریز کند.

 

 محسنات استفاده از کشینه:

کشینه بسته به مناسبت های مختلف پیشنهاد های ویژه ای به کاربران خود می دهد، کمپین یک روزه کش بک دوبل یکی از آخرین پیشنهادهای ویژه کشینه است. کاربران با خرید به واسطه کشینه در این روز می توانند دو برابر همیشه کش بک بر روی خرید های خود دریافت کنند.

علاوه بر دریافت کش بک بر روی خریدها، کاربران می توانند از کدهای تخفیف مخصوص کاربران کشینه استفاده کرده و خریدی ارزانتر را تجربه کنند. صفحه کوپن تخفیف کشینه شامل تمامی این کدهای تخفیف فروشگاه های اینترنتی می باشد.

یکی دیگر از مزایای کشینه افزونه کروم کشینه است. با نصب کروم اکستنشن کشینه بر روی مرورگر کروم خود تمامی خریدهایی که از طریق کشینه صورت پذیرد شامل دریافت پول نقد خواهد بود. به محض ورود به سایت فروشگاه های اینترنتی، این افزونه شما را از وجود کش بک مطلع کرده و شما در صورت تمایل می توانید خرید خود را از طریق کشینه انجام دهید.

کشینه و اقامت ۲۴:

کشینه همیشه بهترین پیشنهادها را به کاربران خود معرفی میکند، تمامی فروشگاه های اینترنتی موجود در سایت از جمله برترین ها همراه با پشتیبانی پاسخگو می باشند. یکی از فروشگاههایی که کشینه به کاربران خود در زمینه رزرو هتل و محل اقامت پیشنهاد میکند فروشگاه اقامت ۲۴ است. این فروشگاه اینترنتی یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل درهر نقطه از جهان همراه با نازلترین قیمت ها و مناسب با هر بودجه ای می باشد. همین امروز از طریق کشینه از اقامت ۲۴ خرید خود را انجام دهید تا علاوه بر یک خرید اسثتایی کشینه هم دریافت کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×