banner
آخرین هتل‌های رزرو شده گرگان

رزرو هتل‌های گرگان از اقامت ۲۴

برای سفر به استان گلستان و اقامت در هتل‌های گرگان انتخاب‌های متعددی پیش روی شما قرار دارد. در این شهر هتل آپارتمان و هتل‌های یک ستاره تا هتل های لوکس گرگان در رده پنج ستاره طیف وسیعی از خدمات  و امکانات را به مهمانان خود ارائه می‌دهند. اکثر مسافران گرگان انتخاب خود را بر مبنای دسته‌بندی نوع هتل و قیمت آن انجام می‌دهند. شما نیز می‌توانید مطابق دسته‌بندی‌های زیر، هتل خود را بر اساس امتیاز مسافران، نوساز بودن هتل، امکانات، موقعیت مکانی و قیمت هتل انتخاب و رزرو نمایید.

هتل‌های لوکس گرگان

برای تجربه یک اقامت لاکچری در گرگان بهتر است یکی از هتل‌های پنج ستاره گرگان را انتخاب کنید. هتل‌‌هایی مانند هتل بوتیک هفت پیکر با دکوراسیون مدرن و جذاب اتاق‌ها در کنار معماری خاص هتل، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. هتل پنج ستاره بوتانیک گزینه دیگری است که در لیست هتل‌های رده بالا گرگان قرار دارد. با توجه به موقعیت هتل بوتانیک که در مسیر گرگان به ساری قرار دارد، اکثر مسافران برای اقامت بین‌راهی این هتل را انتخاب می‌کنند. این دو هتل گرگان امتیاز بالایی را از سوی مهمانان دریافت کرده‌اند. 

بوتیک هتل‌های گرگان

اگر می‌خواهید اقامت در گرگان را به عنوان تجربه‌ای جدید از سفر به گلستان زیبا به یاد ماندنی کنید، توصیه می‌کنیم نگاهی به لیست هتل بوتیک‌های گرگان بیندازید. اقامت در بوتیک هتل های گرگان با سبک معماری و دکوراسیون خاص و تعداد محدود اتاق‌ها فضایی دنج و صمیمی را ایجاد می‌کند. 

هتل سرای خان و هتل بوتیک هفت پیکر هر دو از جدیدترین هتل‌های گرگان به شمار می‌روند و بالاترین میزان رضایتمندی را از سوی مهمانان خود کسب کرده‌اند. اگر قیمت هتل گرگان نیز در اولویت انتخاب شما قرار دارد، در مقایسه این دو هتل بوتیک می‌توان گفت نرخ رزرو اتاق در هتل سرای خان نسبت به هتل بوتیک هفت پیکر مناسب‌تر است.

هتل آپارتمان گرگان

یکی از دلایلی که مسافران گرگان اقامت در هتل آپارتمان های گرگان را ترجیح می‌دهند، فضای نسبتا بزرگتر آنها در مقایسه با اتاق‌های هتل است. علاوه‌بر این، برخی امکانات بیشتر مانند امکان پخت و پز در اتاق و قیمت مناسب هتل آپارتمان گرگان مورد پسند مسافران است. اگر می‌خواهید هتل های ارزان گرگان را برای اقامت انتخاب کنید، هتل آپارتمان پردیس گرگان و هتل آپارتمان اطلس گرگان را مورد بررسی قرار دهید. 

هتل آپارتمان پردیس گرگان امتیاز بالایی را از نظر مهمانان قبلی خود دریافت کرده است. اگرچه امکان پخت و پز در اتاق‌های این هتل آپارتمان وجود ندارد، اما امکان صرف غذا در رستوران هتل فراهم شده است. این هتل با قرارگیری در روستای زیارت که یکی از مناطق توریستی گرگان است، فرصت اقامت در دل طبیعت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

هتل های جنگلی گرگان

اگر دوست دارید مدت زمان اقامت در گرگان را در فضای سرسبز جنگلی سپری کنید و از شهر کمی فاصله بگیرید، پیشنهاد ما هتل شهاب ناهارخوران و هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان است. این دو هتل در فاصله حدود 3 کیلومتری پارک جنگلی ناهارخوران قرار گرفته‌اند و با چشم‌انداز زیبای اتاق‌های رو به جنگل نظر بسیاری از مسافران را جلب نموده‌اند. قیمت هتل گرگان برای هتل شهاب و هتل جهانگردی تقریبا در یک بازه قیمتی یکسان قرار دارد. البته هتل جهانگردی ناهارخوران امتیاز بیشتری را از سوی مهمانان قبلی خود دریافت کرده است.

قیمت هتل های گرگان

قیمت هتل گرگان یکی از فاکتورهای مهم برای اکثر افرادی است که قصد رزرو هتل در این شهر را دارند. اقامت 24 با قرار دادن فیلتر محدوده قیمت در صفحه رزرو هتل های گرگان این امکان را برای شمافراهم نموده است تا با مشخص کردن بازه قیمتی مدنظر خود، هتل‌هایی موجود در این محدوده را مشاهده کنید. به این ترتیب، می‌توانید متناسب با بودجه خود هر یک از هتل‌های گرگان را پس از بررسی نظرات و مشاهده تصاویر هتل رزرو نمایید.

سوالات متداول

هتل های گرگان نزدیک پارک جنگلی ناهارخوران کدام است؟

هتل جهانگردی ناهارخوران و هتل شهاب ناهارخوران دو مورد از هتل‌های گرگان در نزدیکی پارک جنگلی ناهارخوران هستند.

برای رزرو هتل پنج ستاره گرگان چه گزینه‌هایی وجود دارد؟

هتل پنج ستاره بوتانیک در جاده گرگان به ساری و هتل بوتیک هفت پیکر با معماری و دکوراسیون خاص اتاق‌ها در مرکز شهر گرگان گزینه‌هایی عالی برای تجربه اقامت 5 ستاره در گرگان هستند.

آیا در گرگان هتل بوتیک وجود دارد؟

بله، هتل بوتیک هفت پیکر و هتل سرای خان گرگان با معماری خاص و دکوراسیون متفاوت اتاق‌ها فضایی دنج و صمیمی و اقامتی منحصربه فرد را برای شما فراهم می‌کند.

گزینه‌های مناسب برای رزرو هتل آپارتمان در گرگان کدام‌اند؟

هتل آپارتمان پردیس و هتل آپارتمان اطلس با فضایی بزرگتر از اتاق‌های هتل، حس اقامت در خانه را برای شما تداعی می‌کند.

ارزان‌ترین هتل‌های گرگان را چگونه رزرو کنیم؟

برای رزرو هتل ارزان در گرگان کافیست وارد صفحه رزرو هتل‌های گرگان در اقامت ۲۴ شوید. سپس در بخش فیلترها، بازه قیمتی مدنظر خود را انتخاب کنید. به این ترتیب، تنها هتل‌های موجود در آن بازه قیمتی را مشاهده می‌کنیدو می‌توانید به راحتی هتل دلخواه خود را رزرو کنید.