اپلیکیشن های مورد نیاز سفر را دانلود کنید

چرا اقامت ۲۴؟

مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور یا اقامت ۲۴، دارای بزرگترین شبکه منسجم خدمات رسانی آنلاین هتل های سراسر کشور می باشد. این مرکز تاکنون توانسته است بیش از ۱۲۰۰ هتل را به سیستم رزرواسیون الکترونیکی خود اضافه نماید تا بصورت آنی ، مسافرین و گردشگران بتوانند بعد از مشاهده امکانات هتل های مختلف شهر مقصد سفر، هتل مورد نظر خود را با توجه به قیمت و خدمات و تخفیفات لازم، رزرو نمایند.

اقامت24 صفحه اصلی

اقامت ۲۴ ، طرف قرارداد با هتل های زیادی در شهرهای مشهد ، کیش ، تهران ، اصفهان ، شیراز و ... بوده و توانسته با جمع آوری اطلاعات کامل هتل ها شامل شرایط اتاق ها ، سوئیت ها و قیمت های آن ها ، مرجعی مناسب برای مسافران به حساب آید.

امکانات هتل داریوش کیش

در سیستم باشگاه مشتریان اقامت ۲۴ ، به امتیازاتی که دریافت می کنید آوانس می گویند. هر چه تعداد آوانس های شما بالاتر باشد در رزرو های بعدی خود می توانید تخفیف بیشتری از اقامت ۲۴ دریافت نمایید.

اقامت ۲۴ آوانس های من

به چند طریق می توانید تعداد آوانس های خود را بالا ببرید. با افزایش تعداد رزروهای موفق خود در سایت اقامت ۲۴ و همچنین مشارکت هایی در وب سایت از قبیل نظردهی در مورد هتلی که رزرو و اقامت داشته اید و همچنین معرفی اقامت ۲۴ به دوستان ، می توانید تعداد آوانس های خود را بالا ببرید و در رزروهای بعدی خود از تخفیف های ویژه استفاده نمایید.

برای عضویت در باشگاه مشتریان اقامت ۲۴ ، تنها کافیست که در وب سایت عضو شوید و با این کار و پس از ثبت رزرو هتل مورد نظر خود و در صورت نهایی نمودن رزرو ، از سیستم های امتیازی و تخفیف های آتی در رزرو های بعدی بهره مند شوید.

اقامت ۲۴ اولین مرکز رسمی رزرواسیون هتل در کشور

اقامت ۲۴ ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر چه تعداد رزروهای موفق بیشتری ثبت نمایید و یا در وب سایت اقامت ۲۴ مشارکت بیشتری داشته باشید ، امتیازات خود را که در سیستم ما آوانس نامیده می شوند بالاتر برده و رزرو های بعدی خود را با تخفیف بیشتری انجام دهید. از جمله این مشارکت ها می توان به مواردی مانند ثبت نظر در مورد هتلی که رزرو و در آن اقامت داشته اید و یا معرفی اقامت ۲۴ به دوستان اشاره کرد.

مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور، با نام تجاری اقامت ۲۴، اولین و تنها دارنده تاییدیه رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، در رابطه با رزرواسیون هتل در ایران می باشد. 

اقامت ۲۴ اولین مرکز رسمی رزرواسیون هتل در کشور

ما فعالیت خدمت رسانی و رزرواسیون را از سال ۱۳۸۵ شروع نمودیم و همیشه به دنبال رفع دغدغه های مسافران و گردشگران بودیم. این دغدغه مشترک ما و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و تحقیقات و تلاشهای کارشناسان زبده ما، استفاده از فناوری های روز نرم افزاری و تحت وب و بومی سازی این فرایندها، شرکت ما را حائز چنین مقام مفتخری نمود. دارا بودن سیستم مکانیزه و تحت وب کامل، خدمات رزرو آنلاین، پاسخگویی آنی به مشتریان، بازدید بالای وب سایت اقامت ۲۴ نسبت به سایر سایت های خدمات رسانی رزرواسیون، شبکه منسجم و متنوع بیش از ۱۲۰۰ هتل در سراسر کشور و کسب رتبه و افتخارات در سطح ملی، اقامت ۲۴ را گزینه اول انتخاب مسافران و گردشگران نموده است.

اقامت ۲۴ اولین مرکز رسمی رزرواسیون هتل در کشور
 • - کسب لوح افتخار نهمین دوره جشنواره وب ایران به عنوان مقام برتر در گروه سایت های رزرواسیون هتل (سال ۱۳۹۵)
 • - کسب لوح افتخار هشتمین دوره جشنواره رسانه‌های دیجیتال به عنوان مقام سوم بخش وب‌گاه‌های عمومی اهدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سال ۱۳۹۳)
 • - کسب مقام برتر در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هردو بخش داوری و مردمی (۱۳۹۵)
 • - کسب لوح افتخار چهارمین دوره جشنواره رسانه‌های دیجیتال به عنوان مقام سوم بخش وب‌گاه‌های عمومی اهدایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سال ۱۳۸۹)
 • - کسب تندیس افتخار در همایش تجلیل از خادمان گردشگری کشور اهدا شده توسط ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور (نوروز ۱۳۸۸)
 • - کسب دیپلم افتخار جشنواره برترین‌های صنعت گردشگری ایران اهدا شده توسط سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری (مهر ماه ۱۳۸۷)
 • - دریافت لوح سپاس به پاس خدمت شایسته مرکز ملی رزرواسیون به زائران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) اهدایی فرمانداری مشهد مقدس و اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی (فروردین ۱۳۸۷)
 • - کسب لوح افتخار چهارمین دوره جشنواره وب ایران به عنوان مقام برتر (سال ۱۳۹۱)